💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah çok teşekkür ediyorum 🥰 darısı size inşallah
Bizim morfoloji 0 ileri hız %4 du. İkili bı ilaç vardı karı koca kullanıyordu adını hatırlayamadım onu kullandik morfoloji 2 ileri hız 15 oldu.argifertil m kullandı bir kutu morfoloji 3 ileri hız 25 oldu.suan mfk bin azopermini kullanıyor ama tekrar test vermedik
yaa ne güzel fayda görmüşünüz 🤩
Bize de şunları verdi ama eşimin kullandığının içeriği sanki çok az geldi bana o yüzden başka takviyeyle mi devam etsem dedim 🤗

Eklentiler

• IMG-20231213-WA0074.jpeg
    IMG-20231213-WA0074.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 63
Bizimde morfoloji 1, hareketsiz 94 , sayı 36milyon, baş anonanisi 90 yüksek 3 aydır imryl keçiboynuzu, şörek otu, bihter, muz, omega 3, c vitamin takviye , evit takviye. Ne bulursak içiyoruz :). Ayrıca eşim sigarayı bıraktı bugün 67. Gün bu ayda cocuk olmadı insallah isteyen herkese olur.. sizin baş anomanisi varmıydı
Yaa bzimki de şöyle, doktor şekil bozukluğu var dedi ama detaylı açıklamadı bende net bilgi bulamadım sen anlıyor musun 😂

Eklentiler

• 20231214_132000.jpg
    20231214_132000.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 59
Kötü değil aslında sadece hiçbir şey belli değil şimdi söylesem hemen kan verelim der sevinir ama olurda negatif olursa hiç hoş olmaz ya ben kesin netleşdirip öyle söylemek istiyordum
Gebesin sen bence. Kendine sıkıntı yapma inşallah. Eşinle de çık git yarın inşallah. Ver tahlilini testle uğraşma hiç canım benim.

Yaa bzimki de şöyle, doktor şekil bozukluğu var dedi ama detaylı açıklamadı bende net bilgi bulamadım sen anlıyor musun 😂
doktor kadar bilmesemde bayağı araştırdım. Baş anomonisi dna hasarını gösteriyor olabilir düzelme ihtimali yüksek bir anomani ama düzelmeden tüp bebekte sans düşer düşük olur diyorlar. Tabi umut olanlarda var . Başın %80 ve üzeri siddetli infelite olarak geçiyor internette. Ama dediğim gibi düzelme ihtimali var ilaçla ve sigara bırakma,radyosyon azaltma,sağlıklı yaşam gibi 🙏🏻

kızlarr en yakın bat tarihi kimin şimdi hadi birlikte bekleyelimm benim 22 gösteriyor ama sanki 1 gün önce yumurtlama oldu 21 aralıkta olabilir

kızlarr en yakın bat tarihi kimin şimdi hadi birlikte bekleyelimm benim 22 gösteriyor ama sanki 1 gün önce yumurtlama oldu 21 aralıkta olabilir
Merhabaa benim 19 Aralık. Dün kan verdim negatifti. Bugün yumurtlamadan sonraki 10. Gün 🤷🏻‍♀️ bekliyorum bakalım 🌸

X