💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Günaydın kizlar iğnenin 13. Günü kan da verdim öğleden sonra çıkacak melegim can melegim can

Eklentiler

• IMG_20231214_074651.jpg
    IMG_20231214_074651.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 63
Günaydın kizlar iğnenin 13. Günü kan da verdim öğleden sonra çıkacak melegim can melegim can
Ayy maşallah maşallah nasılda koyulaşmış çok çok çok sevindim kuzum saglıkla ilerler inşallah minnoşun sana sımsıkı tutunsun böyke uzun zamandır bekleyenleri gördügüm zaman aşırı seviniyorum allahım kucagınada almayı nasip etsin nasıl mutlu oldum anlatamam darısı diger kızların başına inşallah 💗💗💗💗💗

Kuzum bence sen yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsin eğer hiç gelmezse bugün yarın iki gün sonra test yap geç döllenme olabilir
İnşallah öyledir ya en kesin adet olucam dedim hatta ped hazırladım ama sabah kalktım iç bir şey yoktu çok çok açık kahverengi oldu ama o da geçti

Ayy ya hadi test yapsana kuşum. Vallahi acayip meraktayım seni, regl de olmamışsın vallahi çatlayacağım. Herhalde en az benimki kadar senin müjdeli haberini diliyorumdur :KK200:
Yaaaa canım benim güzel kalpli arkadaşım beni hiç unutmuyorsun bugün bekliycem eğer gerçekten adet olmazsam yarın kesin yapıcam inşallah çift çizgi görebilirim ya inşallah 🙏🤲☺️

Ayy maşallah maşallah nasılda koyulaşmış çok çok çok sevindim kuzum saglıkla ilerler inşallah minnoşun sana sımsıkı tutunsun böyke uzun zamandır bekleyenleri gördügüm zaman aşırı seviniyorum allahım kucagınada almayı nasip etsin nasıl mutlu oldum anlatamam darısı diger kızların başına inşallah 💗💗💗💗💗
Amiiin amiiin Rabbim isteyen herkesi sevindirsin inşallah
Maşallah canım şüphesiz gebelik var tebrik ederim sağlıkla kucağına al inşallah 🥰
İnşallah canım darisi sizlere inşallah

İlk önce kadın doğuma git bütün tahlilleri yaptır duruma göre o seni yönlendirir. İnşallah her şey gönlünce olur 🥰
Hormon tahlilini sga olsu lar hep yapiyorlar hsg cekildi oda temiz sprem hiz ve morfoloji sorunumuz vardi onuda hallettik 3 ay verdi doktor oda doldu bakalim hayirlisi olsun insallah rabbim kimseye aratmasin cok mesakkatli yipratici bir yol

Canım senin yerleşme kanaması ne zaman olmuştu gecikmeden sonramı haticemm42 haticemm42
Ay hadi inşallah yerlesme kanamasidir.sen bence direk bi kan ver canım daha kesin olur testle strese girme iyice.bak bende olmadım hala dün kan verdim ama negatif benimki ben umudu kestim umarım senin vardırr.dualarim seninle hadi guzel haberler ver moralim bari senin haberinle yerine gelsin🤲😘

Tebrik ederim, inşallah bu sefer sağlıkla ilerler ve bebişini sağlıcakla kucağına alırsın 🙏🏻🤩
Yanlış hatırlamıyorsam sperm sorununuz vardı sizinde takviye olarak ne kullandınız acaba en son sonuçlarınız nasılsı merak ettim bizde de morfoloji %3 ve ileri hareketli %30, ileri hızlı %1 çıktı 🥺 aşılama deneyecektik ama hsg çekileceği için önümüzdeki aya ertelendi 😌

Gecmis olsun siz yinede doktora gidin o sizi yonlendirir belki fizik tedaviye gonderir. Ama once kadin dogum uzmanina gidin bebeginizin genel durumunu ogrenin ona gore belinize bir tedavi uygulanir
Sağol canım yorumun için bende öyle yapmayı düşünmüyorum kadın doğumla.goruşeyim ona göre tedavi yaparlar bugün biraz daha iyim

X