💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yok canim bekledigimden cok erken geldi regl. Hep farkli zamanlarda oluyor döngüm. Bu ay sadece 4 gunu degerlendirememistik tam o 4 gunun 3. Gunu falan yumurtlamisim galiba. Nasip boyle birsey demekki iste. 😞
Gene aynı gün olduk sanırım kuzum benim de bugün geldi ilk geldiği gündem nefret ediyorum bütün gün yattım moralim bozuk ama Allah büyük inanıyorum en güzel zamanda görücez çift çizgileri 😔

Kızlar pilden sonra 7 gundeyim adetime de 7 gün var leke tarzında akıntı geldi yerleşme kanaması olma ihtimali nedir ilk defa başıma geldi internet bakınca enfeksiyon da olabilirmiş siz yaşadınız mı?

Kızlar selam, ovulasyon testi yaptım idarı bekletmeden aynı anda kaset testler lapoquick marka onlarda pozitif, diğer strip test bergebenin günlüğünden aldım onda sonuç negatif. Hangisi doğru sizce ? Fotoğrafı ekliyorum

Eklentiler

• IMG_0763.jpeg
    IMG_0763.jpeg
    112,1 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar pilden sonra 7 gundeyim adetime de 7 gün var leke tarzında akıntı geldi yerleşme kanaması olma ihtimali nedir ilk defa başıma geldi internet bakınca enfeksiyon da olabilirmiş siz yaşadınız mı?
Benimde yumjrtlamadan 8.gun leke geldi kırmizi 10.gun malesef regli oldum 🥲 uamarim senin yerlesme kanamasidir enfeksiyon olmasi icin kasinti yada sanci agir koku seklinde akinti falan olmali birde regli gelmeden once senin leke seklinde geliyorsa oda olabilme ihtimali var umarim mucizelerimize kavusuruz

Yerlesme kanamasi ihtimali yuksej adete bir hafta varsa. Enfeksiyonda kanama olmadan once rahatsiz eden kasinti ve kokulu sari akinti olur

Kızlar selam, ovulasyon testi yaptım idarı bekletmeden aynı anda kaset testler lapoquick marka onlarda pozitif, diğer strip test bergebenin günlüğünden aldım onda sonuç negatif. Hangisi doğru sizce ? Fotoğrafı ekliyorum
Laboquick cok net gosyermis bende labo kullniyorum hic beni yaniltmadi neyse o cikti ebru hanimin ovü tesylerinden kullnmadim kullanan kizceler yardmci olur idrarini bekletseydin belkide pik olabilirdi reglinin kacinci gunu istersen 4 saat sonra falan tekrarla testini

Gene aynı gün olduk sanırım kuzum benim de bugün geldi ilk geldiği gündem nefret ediyorum bütün gün yattım moralim bozuk ama Allah büyük inanıyorum en güzel zamanda görücez çift çizgileri 😔
Bu ay oyle birsey anladim ki sana da anlatayim canim. Bir yakinim anlatti arkadasi gecen ay ilk defa korunmayi birakarak sadece tek iliski yasamis o da tahmini hesaplamis ve hemen hamile kalmis. Ben sadece 4 gunu degerlendiremedim ihtimalin en dusuk olacagi 3. Gunu yumurta catlamis. Yani nasip diye geciyoruz da hakikaten nasip isiymis. En uzak ihtimal olan gun yumurta catlamasi olduysa ben ilk defa bu kadar erken regl olduysam ve ustune yakinimin anlattigi tek iliskiden hamilelik haberini duyduysam ben simdiden sonra gercekten tevekkul etmek istiyorum cunku nasil bir hikmet var ki erteleniyor ben bilmesemde hayirlisinin bu olduguna kalben inandim. O yuzden de ne yalan soyleyeyim icim buruk olsa da ciddi anlamda kendimi uzmemem gerektigini anladim.

Herkesin belirtisi farklı farklı umutsuzluğa düşme. Bekle bakalım. Rabbim kısmet eder inşallah. Ben de bunay olmadı dedigim aydı inan ki. 🌺🎈
İnşallah canım benim Rabbim biliyorya çok istiyorum bide pcos var bende ama başlangıcı şuan çok engel olacak durumda değil çok şükür regl vs düzenli nasip dediğin gibi sana şey sorcam bu akıntının yumurtlama olma ihtimali varmı

İnşallah canım benim Rabbim biliyorya çok istiyorum bide pcos var bende ama başlangıcı şuan çok engel olacak durumda değil çok şükür regl vs düzenli nasip dediğin gibi sana şey sorcam bu akıntının yumurtlama olma ihtimali varmı
Canım ben hiç inan ki yumurtlama takibi filan yapmadım bu kitlerden filan . Benim ilk adetimden bu yana hep düzenliydi. Akintini takip ederim yumurtlama dönemi. Şeffaf ve iki parmak arasında az ya da çok uzayan tarzdaysa değerlendirdim o günlerin öncesini sonrasını. Genel de de ilişkim düzenlidir zaten . Adetime yakın ilişkide bulunmuyorum bir kaç gün. Çünkü canım hiç istemiyo. O yüzden. Rabbim sana da inşallah nasip eder.

Bu ay oyle birsey anladim ki sana da anlatayim canim. Bir yakinim anlatti arkadasi gecen ay ilk defa korunmayi birakarak sadece tek iliski yasamis o da tahmini hesaplamis ve hemen hamile kalmis. Ben sadece 4 gunu degerlendiremedim ihtimalin en dusuk olacagi 3. Gunu yumurta catlamis. Yani nasip diye geciyoruz da hakikaten nasip isiymis. En uzak ihtimal olan gun yumurta catlamasi olduysa ben ilk defa bu kadar erken regl olduysam ve ustune yakinimin anlattigi tek iliskiden hamilelik haberini duyduysam ben simdiden sonra gercekten tevekkul etmek istiyorum cunku nasil bir hikmet var ki erteleniyor ben bilmesemde hayirlisinin bu olduguna kalben inandim. O yuzden de ne yalan soyleyeyim icim buruk olsa da ciddi anlamda kendimi uzmemem gerektigini anladim.
Haklısın kuzum herşeyşn en güzelini Allah biliyor demek ki en güzel en hayırlı zamanda nasip edecek

Bence sen bugünü değerlendir. Test yapmaya devam et onda da koyu olursa onuda değerlendir canım

Kızlar dün ovü pik oldu sanmıstım ama sanırım bugün pik olmus, dünü ve bugünü degerlendirdik ancak son kalan ovü testimi de bugün kullanmıs oldum yani catlama ne zaman olur bilmiyorum😅
üc gün daha degerlendirip sonrasında beklemeye gecicem, bu bi kac günlük sürecte havuc yemeli miyim sizce, catlamayı kolaylastırıyordu degil mi 🌸
Bugünün ovü testini de ekleyeyim

IMG_7343.jpeg

Yok canim bekledigimden cok erken geldi regl. Hep farkli zamanlarda oluyor döngüm. Bu ay sadece 4 gunu degerlendirememistik tam o 4 gunun 3. Gunu falan yumurtlamisim galiba. Nasip boyle birsey demekki iste.
Yok canim bekledigimden cok erken geldi regl. Hep farkli zamanlarda oluyor döngüm. Bu ay sadece 4 gunu degerlendirememistik tam o 4 gunun 3. Gunu falan yumurtlamisim galiba. Nasip boyle birsey demekki iste. 😞
Olsun canım hiç üzme kendini. Vakti saati vardır elbet. Hergünü değerlendiriyorız yinede olmuyor bazen. Nasibden öte bsy yok. İlaç kullanıyor musun adet düzensizliği için

X