💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Valla test yapmasam kendimi hamile ilan etmiştim çoktan daha önceki aylarda olmayan belirtiler var oyüzden bukada umutlandım bakalım hayırlısı ama hiç adet olacak gibi değilim

Canım bencede hayırlısı öyle belirtin yoksa geç döllenme olabilir bence bir kaç gün daha bekle kuzenimde öyleydi 7 gün reglisi geçti hep negatifti 7 gün sonra hafif silik çizgi çıkmıştı

❣️❣️güzel haberler ver hadi inşallah kuzum benim
Benim önceki sezaryenimden sprunum var bence kahverengi leke gibi geliyo ilk gün bugun normal sıvı kırmızya döndü bittikten sonra da böyle oluyo burda birisi istmosel den bahsetmişti sanırım benimde öyle rahim filmi cekilmesi lazım gebe kalıyptuz cocuk doğuruyoruz ama sıkıntılar bitmiyo bak iki senedir gebe kalamamamın sebebi bu bence

Kızlar döngümün 14.günündeyim henüz yumurtlama olmadı, adetim bittiği günden beri ara ara hep akıntım oluyor bazen çoğalıyor bazen azalıyor bu normal mi acaba

Ben de cok kaygiliydim belki hatirliyorsundur ama cok sukur guzel ilerledi canim. Senin de oyle olur insallah
Merhaba canım. Sende gebesin sanırım. Ya benim bu aşağı pelvik bölgesine doğru sağ bacağımın üst taraf içe doğru ağrıyo. Böyle ne az ne çok içten içe rahatsız ediyor beni. Sen de de var mıydı. Ya da duydun mu gebelerdenn . 4+5 haftalık benim ki

Merhaba canım. Sende gebesin sanırım. Ya benim bu aşağı pelvik bölgesine doğru sağ bacağımın üst taraf içe doğru ağrıyo. Böyle ne az ne çok içten içe rahatsız ediyor beni. Sen de de var mıydı. Ya da duydun mu gebelerdenn . 4+5 haftalık benim ki
Gebeligin ilk haftalarinda oluyor. Ozellikle geceleri.

X