💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende canımmm bugün günüm ama yapmıcam dedigin gibi geçen ay 2 gün geç oldum bebek kıyafeti bakıyordum

Gideyim canım bu ay olursam bari. Hiç olan bi şey değildi

Bende yıllardır çikolata kistim var diye biliyordum sadece bu yaşıma kadar 2 ay falan olmuştur doktorun birisi gördü birisi görmedi en son rahim filminde çıktı ama doktorum hiç önemi yok engel olabilicek yerde degil dedi panik yapmalık birşey yok dedi

Ben kan verdim dr aracılığı ile özelde yumurtlama takibi yaptırdım. Normaldi. Eşimden test istendi normal geldi. Ben hsg cektiricem adet olmayı bekliyorum. Estağfurullah yaklaşık iki yıldır deneyen araştıran biriuim ama her daim bilgiler güncelleniyo yeni bişeyler duyup öğreniyorum

Evet ya eşler hemen panik oluyor benim eşim de verdi temiz çıktı onların psikolojisi böyle bozulmaya çok müsait nedense biz daha dirayetliyiz
Konu cocuk olunca yani olmayınca gebelik çok afedersiniz kendilerine b.k sürdürmüyolar da ondan hemen psikolojileri sallantıya geliyo bence

Ya kızlar her yumurtlamadan sonra adete kadar beyaz akıntı oluyor bende baya beyaz akıntı enfeksiyon falan değil doktora gittim güzel bişi uterys kendini hazırlıyor diyor anlamıyorum ya kimsede olmuyormu bu durum yoksa yumurta çatlayamadan dökülüyormu

Evet sağlıklı birsey gebe kaldığım ay bende de vardı. Sonrasında da devam etmişti

Haklisin kuzum degerlendirmemi tahmini yapiyorum ama belli olmaz daha da olmazsa artik bende ovulasyon yapacagim ya cok merak ediyorum.
Korunmamak cok seyi degistiriyor canim vucutta regl duzeni de degisiyor bircok kiside. Son bir haftam benimde hadi hayirlisi.

E yavrum neden gebe kalamıyorum ozaman bu ay hsg çektirdim tüpüm tıkalıymış nerde sorun anlamadım
Canım stres yapmamaya çalış lütfen bak tüpün tıkalıymış hsg de açılmıştır şansın daha da arttı inşallah. Hsg den sonraki üç ay gebelik şansı artıyormuş inşallah biran önce alırsın güzel haberi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…