💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Fatmaben canim ovulasyon yaptin mi bugun ben yanlis gunleri mi degerlendiriyorum acaba.

Kizlar catlamadan sonra 14. Gun kesin regl gelmiyormu herkeste bu degisken bir sayi mi yoksa. Ben nette degismez 14. Gun regl olur diye okumustum.
Yaptım canım yine koyu çizgi çıktı ama değerlendiremedim malesef bende 12 ila 18 gün arası değişiyor 14 gün ortalama diye okudum canım geçen ay çatlamadan 19 sonra regli olan bir arkadaş vardı mesela sırf merakımdan aldım zaten bu ay ama bugün 17. günüm henüz pik görmedim buda bizim teorimizi doğrular

Aa sevindim demek ki hesabimiz yine dogru asil simdiden sonra degerlendirirsin zaten canim bir iki gune catlar insallah.

Bende degerlendirdim o gunleri ama iste bi belirti yasamiyorum gecen ay kasik agrisi bas donmesi bulanti hepsini yasadim 1 hafta oncesinden ama regl olmustum Bu ay hamilelik belirtileri yok. Ben bu ay regl de olmicam heralde vucut uyku moduna aldi kendini tik yok

Aynen normal kaset test yap ama artimed alma sakın çok kötü bir test. Yapar yapmaz at buraya. Ben yapmaya korkuyorum ya geçen ay birkaç gün gecikmeli olmuştum oyüzden ben bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum

Kuzum belli olmuyor diyor herkes inşallah regli olmazsın ben reglime son 5-6 gün hariç gün aşırı değerlendiriyorum sende devam et zaten 32 günde 1 regli oluyoruz belli olmaz bizden valla bende gram ağrı olmazdı hiçbir zaman reglimin başladığını anlamazdım bile 3 aydır bebek düşünüyoruz yumurtlamada ağrım bir başlıyor reglim bitene kadar neden böyle acaba

Ay ben her ay bir tane artimed yapıyorum illa pozitif gösteriyor bir mutlu oluyorum

Yok tövbee umudumla oynatmam ben ksdjfsd çok yağmur olmasaydı alacaktım bir tane de... artık öğle arası alırım iş yerinin altındaki eczaneden yaparım

Evet eşimin de psikolojisi bozuluyodu nerdeyse bende mi bişey var acaba diye çok şükür temiz geldi tahlili
Kan tahlili verdiniz mi vajinal muayene veya hsg rahim filmi çekildi mi yeni katıldım aranıza o yüzden bilmiyorum ne yapıp yapmadığınızı açıkladıysanız kaçırdım kusura bakmayın eğer yaptırdıysanız yardımcı olabilirim anlıyorum az çok 1 senedir araştırmaktan kan vermekten anam ağladı da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…