💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

hiç önemli değil yeterki gelsin sen ona enerji verirsin iyi ki bırakmadın ilişkiyi ve tekrar farkettin

Hiç affetme, kapıdan girer girmez
Öyle valla bekliyor olacağım ay çok heyecanlandım her ay aynı heyecan aynı umut
hiç önemli değil yeterki gelsin sen ona enerji verirsin iyi ki bırakmadın ilişkiyi ve tekrar farkettin
Evet ya ama hissettim tanıyorum artık vücudumu yumurtlama zamanı içi kuru olmuyor ıslak oluyor ordan biliyorum ilişki esnasında. O yüzden hala olabileceği ihtimaline karşılık bırakmadım eğer ateş takibi yapmıyor olsam kesin bırakırdım yine ateş beni yarı yolda bırakmadı Rabbim vücudumu da tanımamı sağladı. Testi paylaşıyorum
melegim can Papatyamaviss edahandro bebekheyecani S simurgggg bliiss tweeetyyy Safransari Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_8675.jpeg
    169,4 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_8676.jpeg
    176,7 KB · Görüntüleme: 85
Bence bu ikinci yumurtlama İlkini yumurtladın sıra buna geldi

Bence bu ikinci yumurtlama İlkini yumurtladın sıra buna geldi
Ama ilkinde fark ettiysen bu kadar koyulaşamadan silikleşti belki de sağlıklı olmadı çok bilemiyorum umarım olur ya o kadar istiyorum ki artık o kadar takviye, emek ve dua inanıyorum yakında hayırlısı ile olacak
Sen ne durumdasın neler yapıyorsun ovu testi ateş takibi vs yaptın mı canım bu ay

Yaa kız benimki de kahve bağımlısı. Bi tatlı kaşığını bi su bardağı suyla mı kaynatıyor? Kaç dakika kaynatılır kuzum
Önce su kaynatıyorum altını kapatıyorum içine bir iki tutam ottan atıyorum 10 dk dinleniyor sonra süzüp veriyorum canım 1 su bardağı kadar . Valla neler dedim kahveden kurtaramadım bu çay sayesinde evde içmiyor şimdi 3 ay devam edicem diyor bakalım

Yarın veya sonraki gün çatlar diyorum bebiş için rota belirlendi hedef: göbüş

Eklentiler

• 20230916_133704.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 66
İnşallah bu ay o ay kuzum vurduğunuz gol olsun

Tamam canım sağol ben de böyle yapayım. Tabi inşallah gerek kalmaz şifa niyetine içmiş olur

Benimde 4 eylül sat benm hala silik dun degerlendirdik sprm sorunu oldugundan dolayi kizlar bir dolu bir bos ilerleyin dedi bakalim

Süper canım bak eger ateş takibi yapmazsan kaçıracaktın kuzum

@Blue_girll kızçee nerdesin hani test yapmadın mıııı
Yaptim canim yazdim ya yazilar ust ustemi mi geliyr acaba anlamadimki canim benim ben hala pik yok ama akintim ve sisiklik var bir dolu bir bos olcak bizim sprm sorunumuz var ama mucize gelir belki iste yarin gelicek gibi sag tarafim agriyir

Eklentiler

• 20230916_133704.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 51
Belki de piki yakalayamadın canım belli olmaz İnşAllah hayırla sağlıkla bu ay nasip olur Bende ovü yapmadım. Bol bol adaçayı ve inofolic kullandım. Gün aşırı değerlendiriyoruz, sabah ateşim yükselmiş dün de hafif ağrım olmuştu demek ki dün yumurtladım Bakalım devamını bekliyorum ateşin. Bu ay östrojen arttırmaya çalışıyorum İnşAllah kullandıklarım fayda etmiştir bir de üstüne pozitif görsek müko olur

Eklentiler

• 40DF005A-1267-416F-93E1-A5C169117718.jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…