💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aşkım bence çatlamak üzere 9 dakikası kaldı 15 dakikada foto çekiyorum ya dün de pik olmuş olabilir dün yapmadım bilemiyorum ya da her an pik olabilir takip edeceğim. Bugün değerlendirme günü inşallah değerlendirebiliriz eşim de yoğun şenlikler var gece 1-2 gibi geliyor valla karışmam banane😂😂😂
hiç önemli değil yeterki gelsin sen ona enerji verirsin :halay: iyi ki bırakmadın ilişkiyi ve tekrar farkettin

Hiç affetme, kapıdan girer girmez 🤭🤣🤣
Öyle valla bekliyor olacağım ay çok heyecanlandım her ay aynı heyecan aynı umut😍
hiç önemli değil yeterki gelsin sen ona enerji verirsin :halay: iyi ki bırakmadın ilişkiyi ve tekrar farkettin
Evet ya ama hissettim tanıyorum artık vücudumu yumurtlama zamanı içi kuru olmuyor ıslak oluyor ordan biliyorum ilişki esnasında. O yüzden hala olabileceği ihtimaline karşılık bırakmadım eğer ateş takibi yapmıyor olsam kesin bırakırdım yine ateş beni yarı yolda bırakmadı🤲🏻 Rabbim vücudumu da tanımamı sağladı. Testi paylaşıyorum
melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss edahandro edahandro bebekheyecani bebekheyecani S simurgggg bliiss bliiss tweeetyyy tweeetyyy Safransari Safransari Zumruduanka96 Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_8675.jpeg
    IMG_8675.jpeg
    169,4 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_8676.jpeg
    IMG_8676.jpeg
    176,7 KB · Görüntüleme: 85
Öyle valla bekliyor olacağım ay çok heyecanlandım her ay aynı heyecan aynı umut😍

Evet ya ama hissettim tanıyorum artık vücudumu yumurtlama zamanı içi kuru olmuyor ıslak oluyor ordan biliyorum ilişki esnasında. O yüzden hala olabileceği ihtimaline karşılık bırakmadım eğer ateş takibi yapmıyor olsam kesin bırakırdım yine ateş beni yarı yolda bırakmadı🤲🏻 Rabbim vücudumu da tanımamı sağladı. Testi paylaşıyorum
melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss edahandro edahandro bebekheyecani bebekheyecani S simurgggg bliiss bliiss tweeetyyy tweeetyyy Safransari Safransari Zumruduanka96 Zumruduanka96
Bence bu ikinci yumurtlama ☺️ İlkini yumurtladın sıra buna geldi ☺️

Bence bu ikinci yumurtlama ☺️ İlkini yumurtladın sıra buna geldi ☺️
Ama ilkinde fark ettiysen bu kadar koyulaşamadan silikleşti belki de sağlıklı olmadı çok bilemiyorum umarım olur ya o kadar istiyorum ki artık🤲🏻 o kadar takviye, emek ve dua inanıyorum yakında hayırlısı ile olacak🤲🏻
Sen ne durumdasın neler yapıyorsun ovu testi ateş takibi vs yaptın mı canım bu ay

Yaa kız benimki de kahve bağımlısı. Bi tatlı kaşığını bi su bardağı suyla mı kaynatıyor? Kaç dakika kaynatılır kuzum
Önce su kaynatıyorum altını kapatıyorum içine bir iki tutam ottan atıyorum 10 dk dinleniyor sonra süzüp veriyorum canım 1 su bardağı kadar . Valla neler dedim kahveden kurtaramadım bu çay sayesinde evde içmiyor şimdi 3 ay devam edicem diyor bakalım 🙏

Yarın veya sonraki gün çatlar diyorum 😍💜 bebiş için rota belirlendi 😍🥰 hedef: göbüş 🙏🙏🙏

Eklentiler

• 20230916_133704.jpg
    20230916_133704.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 66

İnşallah bu ay o ay kuzum ❤️❤️😍😍 vurduğunuz gol olsun 🤭

Önce su kaynatıyorum altını kapatıyorum içine bir iki tutam ottan atıyorum 10 dk dinleniyor sonra süzüp veriyorum canım 1 su bardağı kadar . Valla neler dedim kahveden kurtaramadım bu çay sayesinde evde içmiyor şimdi 3 ay devam edicem diyor bakalım 🙏
Tamam canım sağol ben de böyle yapayım. Tabi inşallah gerek kalmaz 🙏🙏 şifa niyetine içmiş olur

kızlarrr merhabaa topiğimiz hayırlı olsunnn:) Linakiz Linakiz melisaa93 melisaa93 kızlar sizle aynıyız sat 3 eylül benimde yumurtlama durumunuz nedir ben dün gördüm koyuluk dün akşam degerlendirdik bakalım ama bundan sonra gün aşırımı gitsem üstüstemi gitsem karar veremedim geçen ay yumurtlaöma gününden itibaren 4gün üst üste gittik ama olmadı buayda gün aşırımı yapsamki fikir verin kurban olim:)
Benimde 4 eylül sat benm hala silik dun degerlendirdik sprm sorunu oldugundan dolayi kizlar bir dolu bir bos ilerleyin dedi bakalim 🙈😬

Süper canım bak eger ateş takibi yapmazsan kaçıracaktın kuzum

@Blue_girll kızçee nerdesin hani test yapmadın mıııı ❤️
Yaptim canim yazdim ya 🙈 yazilar ust ustemi mi geliyr acaba anlamadimki canim benim ben hala pik yok ama akintim ve sisiklik var bir dolu bir bos olcak bizim sprm sorunumuz var 😔 ama mucize gelir belki iste 💕🐣 yarin gelicek gibi sag tarafim agriyir

Eklentiler

• 20230916_133704.jpg
    20230916_133704.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 51
Ama ilkinde fark ettiysen bu kadar koyulaşamadan silikleşti belki de sağlıklı olmadı çok bilemiyorum umarım olur ya o kadar istiyorum ki artık🤲🏻 o kadar takviye, emek ve dua inanıyorum yakında hayırlısı ile olacak🤲🏻
Sen ne durumdasın neler yapıyorsun ovu testi ateş takibi vs yaptın mı canım bu ay
Belki de piki yakalayamadın canım belli olmaz ☺️ İnşAllah hayırla sağlıkla bu ay nasip olur 🤲🏻 Bende ovü yapmadım. Bol bol adaçayı ve inofolic kullandım. Gün aşırı değerlendiriyoruz, sabah ateşim yükselmiş dün de hafif ağrım olmuştu demek ki dün yumurtladım ☺️ Bakalım devamını bekliyorum ateşin. Bu ay östrojen arttırmaya çalışıyorum İnşAllah kullandıklarım fayda etmiştir bir de üstüne pozitif görsek müko olur ☺️

Eklentiler

• 40DF005A-1267-416F-93E1-A5C169117718.jpeg
    40DF005A-1267-416F-93E1-A5C169117718.jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 65
X