💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim yediğimi içtiğimi görsen bu takviyelerle normal insna üçüz falan hamile kalır 😂😂😂😂😂 ama benimkiler pek Nazlı çıktı. Eşim pazara gitti dedim havuç al diye😂
😂😂😂 kız deme öyle belki üçüzün olur 😂😂 neyse nazlı olsun geç olsun güç olmasın havuçtan sonra çatlar inşallah 😂🤩

Evet eşim benim de ilk kez öyle olduğunu söylüyor bu ay çakşır suyu ve keçiboynuzu özü verdim sürekli bakalım inşallah olur onda da bende de sorun yok ama hala bekliyoruz zamanı var demek ki🤲🏻
Aynen kız çakşır , keçiboynuzu özü , çoban çökerten . Galiba fayda etti artık hangisi bilmiyorum 🙏 Bizede iyi gelmiştir de tutunur inşallah bebeklerimiz ❤️

Hadi hep birlikte havuç yemeye 😅😅

Eklentiler

• IMG_20230916_130841_872.jpg
    IMG_20230916_130841_872.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 53
kızlarrr merhabaa topiğimiz hayırlı olsunnn:) Linakiz Linakiz melisaa93 melisaa93 kızlar sizle aynıyız sat 3 eylül benimde yumurtlama durumunuz nedir ben dün gördüm koyuluk dün akşam degerlendirdik bakalım ama bundan sonra gün aşırımı gitsem üstüstemi gitsem karar veremedim geçen ay yumurtlaöma gününden itibaren 4gün üst üste gittik ama olmadı buayda gün aşırımı yapsamki fikir verin kurban olim:)
benimde aynı dün oldu yumurtlamam, bizde değerlendirdik. gün aşırı 1 hafta daha devam et bence canım ben öyle yapmayı planlıyorum.

Olabilir kuzum ama ateş yükseldi o kafamı karıştırıyor benim yumurtlamadan sonra ateşim 36.5 görür. 36.5 hiç yumurtlamadan önce olmaz o yüzden öyle düşündüm
Belli olmaz kuzum işte çatlamamış ihtimaline karşı bir boş bir dolu devam et kuzum inşallah güzel haberi alalım bu ay 🙏🙏🙏🙏🙏

X