💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Belki de piki yakalayamadın canım belli olmaz ☺️ İnşAllah hayırla sağlıkla bu ay nasip olur 🤲🏻 Bende ovü yapmadım. Bol bol adaçayı ve inofolic kullandım. Gün aşırı değerlendiriyoruz, sabah ateşim yükselmiş dün de hafif ağrım olmuştu demek ki dün yumurtladım ☺️ Bakalım devamını bekliyorum ateşin. Bu ay östrojen arttırmaya çalışıyorum İnşAllah kullandıklarım fayda etmiştir bir de üstüne pozitif görsek müko olur ☺️
Bende ağrıyi hissettiğim gece dedim ki eşime galiba yumurtluyorum hadi dedim 🤣 Artık hayırlısı o zaman tuttuysa

Ben 9. Gün öğrenmiştim ama en garantisi bence de 12den itibaren 🌸

Kız 1 haftada bile öğrenen var ama kısmet, çıkmadışında üzülmeyeceksen yap tabi bazen bat a kadar belli olmayan bile oluyor 😂
Akşam bı bakayım olmazsa ovulasyon testi yapmaya devam ederim onunla öğrenen de çökmüş baktım koyulasti gebelik testi yaparim

Selam kızlar bat a 7 gün var ara ara kadık ağrısı dışında belirtim falan yok zaten çok erken olsa bile diye düşünüyorum . Kaşık ağrım da bir ihtimal geçen ay 3 cm kist vardı ondan olabilir. Ateş takibine devam ediyorum onuda bırakayım şuraya 😘
IMG_8985.png

Belki de piki yakalayamadın canım belli olmaz ☺️ İnşAllah hayırla sağlıkla bu ay nasip olur 🤲🏻 Bende ovü yapmadım. Bol bol adaçayı ve inofolic kullandım. Gün aşırı değerlendiriyoruz, sabah ateşim yükselmiş dün de hafif ağrım olmuştu demek ki dün yumurtladım ☺️ Bakalım devamını bekliyorum ateşin. Bu ay östrojen arttırmaya çalışıyorum İnşAllah kullandıklarım fayda etmiştir bir de üstüne pozitif görsek müko olur ☺️
Göz ucuyla bakayım dedim sayfaya. Direkt senin grafiği gördüm. Maşallah maşallah Allah daha çok yaksın😄🙏

X