💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

kızlar ovulasyonun 15 ğünü buğün adet olmadım bel,kasık ve gögüs ağrım var ve şu an midem bulanıyor bakarmısınız? 15 dak sonra baktım netleşmiş kurumamı bu? eşimden erken gebelik istedim .onuda yapcagım dün erken gebelik yaptım bir şey yoktu:KK43:
Canım erken gebelik testi yap sanki var gibi inşallah yanılma.olmaz

Canım erken gebelik testi yap sanki var gibi inşallah yanılma.olmaz
inşallah canım ya dün yaptım bir şey yoktu bunuda biraz fazla damlatmışım.eve gidicem şimdi yapıcam normalde ovulasyondan sonra 10-13- arası olurdum bakalım artık olmazsa bu ay aşılama için gideceğim doktor adet olunca gel dedi.gecen ay yaptırdım tutmadı

inşallah canım ya dün yaptım bir şey yoktu bunuda biraz fazla damlatmışım.eve gidicem şimdi yapıcam normalde ovulasyondan sonra 10-13- arası olurdum bakalım artık olmazsa bu ay aşılama için gideceğim doktor adet olunca gel dedi.gecen ay yaptırdım tutmadı
İnşallah müjdeli haberle gelirsin canım evet fazla damlama olmuş inşallah tutmuştur aşilama gerek kalmaz

Hahahaah canımsınız yaaa 🥰🥰🥰 trafikten daha eve gidemedim. Normalde yarım saat önce eve gidip test yapmış bile olurdum ama artık saat 9 a doğru anca yemek yeriz önce. İyi ki varsınız hepinizi etiketleyeceğim sonuca göre 🌸
Seni beklicez canım inşallah çıkar pozitif sonuç alırsın canım

Benim bu ilk aydı ama sanırım adet oluyorum. Artık başka aylara kaldı umutlar 😂 İnşallah Aralık ayında hamile kalırım da strese girmem takıntılı bi tipim çünkü 😂 Allah isteyen iyi ana baba olacak herkese nasip etsin inşallah 🙏
Aminnn kuzum aallahım tez zaman da kalbine göre versin inşallah güzel haberlerini bekliyorum 🤍🙏🌸

X