💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Selamlar kızlar ameliyatımı oldum geldim belimde dikiş var bu ay korunacağız Ocak ayında korunup korunmamamız gerektıgını doktoruma danışacağım bu cuma dikişlerim alınacak geçmiş olsun dılekelrımde bulunan bütün herkese teşekkürler sağolun kızlar eskı mesaj bildirimlerini bulamıyorum kaybolmus sanırım o yüzden burdan toplu yazayım dedım cok sağolun Zumruduanka96 Zumruduanka96 canım başka bi topige mi geçeceksin Ocak ayında🌸❣️

Canım adet olacakmış gibi ağrılarım var kramp tarzı gelip gidiyor belime de vuruyor arada uzanınca geçiyor hatta adet olacağımı sandım onun haricinde çok yorgun hissediyorum 1 haftadır çok uykum var sürekli uzanmak istiyorum 🥰
:işsiz:Bak şimdi sen böyle belirti yazınca benim yine test yapasım geldi sdkfjksdf :halay:

Selamlar kızlar ameliyatımı oldum geldim belimde dikiş var bu ay korunacağız Ocak ayında korunup korunmamamız gerektıgını doktoruma danışacağım bu cuma dikişlerim alınacak geçmiş olsun dılekelrımde bulunan bütün herkese teşekkürler sağolun kızlar eskı mesaj bildirimlerini bulamıyorum kaybolmus sanırım o yüzden burdan toplu yazayım dedım cok sağolun Zumruduanka96 Zumruduanka96 canım başka bi topige mi geçeceksin Ocak ayında🌸❣️
Canım benim tekrardan çok geçmiş olsun 🥰 bitanem aralık 30 da topik kapanıyor burası yeni topik açan arkadaşlar var inşallah en kısa sürede güzel haberler alırsın 🥰

kızlar ovulasyonun 15 ğünü buğün adet olmadım bel,kasık ve gögüs ağrım var ve şu an midem bulanıyor bakarmısınız? 15 dak sonra baktım netleşmiş kurumamı bu? eşimden erken gebelik istedim .onuda yapcagım dün erken gebelik yaptım bir şey yoktu:KK43:

Eklentiler

• IMG_20231205_185036.jpg
    IMG_20231205_185036.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 46
X