💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet üniversite hastanesinde yaptırdım. Hsg yi özelde çektirdim

İnofolic doktor bana da verdi ama eczacı bu çok pahalı başka bir folik asit kullanabilirsin dedi. Klomeni hangi testi yapıp kullandiriyor

İyiyim canım şükür sen nasılsınn
Adeti bekliyorum ben, doktor aşılama önerdi ama tam karar veremedim henüz
Ben de yıl başına kadar süre verdim kendime bebişim. Ocakta rahim filmi cektircem. Artık sonuca göre belki aşılama ya da tüp bebek bakicam beklemek istemiyorum artık. Onlar da bi süreç neticede

Arkadaşlar oncomed hızlı gebelik testini kullandım ben trendyoldan almıştım ve regle 5 gün kala böyle gösterdi gün gün koyulaşmayı takip ettim güvenilir test arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum
Seni ve gebeliğini öğrenen arkadaşları tebrik ediyorum gözünüz aydın kızlar Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin
Benimde uygulamaya göre 4 günüm kaldı test alıp yapmamak için zor duruyorum ama hiçbir belirtim yok benim sadece çok halsizim sürekli uykum var havalardan sanırım

Amin kuzucum çok teşekkür ederimm bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun 4 yumurtadan birinin döllenmesine ihtiyacım var sadece bu ay hepimizin ayı olsun

Kuzucumm Çok özletme kendini ara ara uğra bize Maaşallah kocaman olmuş ya bebiş mercimek kadar oldu mu yani ben de 2. Ay hamile kalan daaha çok kişi olduğuna inanarak modumu hep yüksek tutuyorum inşallah olacak

Benim de inanılmaz uykum var gün içinde şöööyle bir uzansam diye iş yerinde perişanım akşam eve gidiyorum saat 9 da bayılır gibi uyuyakalıyorum ellerim ayaklarım buz keserek. Biliyorum da kendimizi dinledikçe bu belirtiler artıyor ama bata 2 gün kaldı bekliyorum bakalım. Allah hepimize mutlu haberler almayı nasip etsin.

kızlar merhaba, sizlere bişey danışmak istiyorum. artık gebe kalamıyorum diye herşeyi bıraktığım vakit hamile olduğumu öğrendim. 2 aralıkta yaptırdığım bhcg 211,3 çıktı pazartesi günü yaptırdığımda 199,8 çıktı. Yarın tekrar yaptırıcam bakalım kaç çıkıcak. ilk yaptırdığımı saat 10 da yaptırmıştım ikinciyi 8 de yaptırdım sizce saat farkından olabilir mi yoksa düşük mü olacak

Canım ikisinde aynı yerdenmi verdin kanları

Arkadaşlar merhaba soğan kürü hakkında bilgisi olan var mı yani benim reglim düzenli olur herhangi bir kist vs vs gibi bir durumum da yok gebelik için soğan kürü denemek istiyorum ama korkuyorum da biraz bilgisi olan yada soğan kürü yapıp gebe kalan var mı

Baska bir yerede ver istersen belki hata yapmışlardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…