💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım testini devlette mi yaptırdın önce onu sorayım 🤗
Yumurta kalitesini arttırmak için her gün avokado tüketebilirn çok yararlı gerçekten onun haricinde kabak çekirdeği badem biliyorum, havuç çatlması için pik gördüğünde 2 3 tane yersen süper olur 🤩
Moralini bozma, stres yapma Rabbim yakın zamanda nasip etsin gönlündekini inşallah 🙏🏻
Evet üniversite hastanesinde yaptırdım. Hsg yi özelde çektirdim

Canım en yakın zamanda kavuşursun inşallah bebisine. Benim de 1.5 yıl olmadı ve sebepsiz olmadı. Bu ay doktorum klomen ve inofolic verdi yumurta gelişmesi için ovulasyon dönemlerinde bol havuç yedim çatlamasına iyi geliyormuş. Gün aşırı değerlendirme yaptık çok şükür güzel haberi aldım. İnofolic i tavsiye ederim yumurtalık geliştiren folic asitmiş
İnofolic doktor bana da verdi ama eczacı bu çok pahalı başka bir folik asit kullanabilirsin dedi. Klomeni hangi testi yapıp kullandiriyor

İyiyim canım şükür sen nasılsınn ☺️
Adeti bekliyorum ben, doktor aşılama önerdi ama tam karar veremedim henüz 😌
Ben de yıl başına kadar süre verdim kendime bebişim. Ocakta rahim filmi cektircem. Artık sonuca göre belki aşılama ya da tüp bebek bakicam beklemek istemiyorum artık. Onlar da bi süreç neticede

Arkadaşlar oncomed hızlı gebelik testini kullandım ben trendyoldan almıştım ve regle 5 gün kala böyle gösterdi gün gün koyulaşmayı takip ettim güvenilir test arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum
Seni ve gebeliğini öğrenen arkadaşları tebrik ediyorum gözünüz aydın kızlar Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲
Benimde uygulamaya göre 4 günüm kaldı test alıp yapmamak için zor duruyorum ama hiçbir belirtim yok benim sadece çok halsizim sürekli uykum var havalardan sanırım

Kuzum geçen ay yanlış hatırlamıyorsam 2 yumurtan oluşmuştu demi boyutları da iyidi baya bu ay daha güzel oluşmuş e2 değerinde çok iyi kaliteli demek ki yumurtaların bir gebenin günlüğünde ebru hanım 200 üstü çıkarsa kaliteli diyordu 👏🏻🙏🏻 bu ay inşallah çok güZel haberler alıcaz senden ümitliyim kuzum Allah dualarını kabul etsin inşallah 🙏🏻😍
Amin kuzucum çok teşekkür ederimm 😍 bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun 4 yumurtadan birinin döllenmesine ihtiyacım var sadece 🥰🥺 bu ay hepimizin ayı olsun ♥️

Kuzuumm 😍😍 ben de seni ozledim ya.. pek bakamadim uzun suredir buralara gercekten. Cok erken uyuyorum ve surekli uyuyorum. O haldeyim. Dun kontrol vardi cok sukur yolunda dedi her sey. 2.7cm olmus bebis.😊 Bakalim insallah sonuna kadar oyle gider🙏

Simdi edosa yazdiklarini okudum kuzum altta. 4 yumurta super buyumus bence. Bisey soyliyim mi. Gecen ayki klomenin etkisi bence ve ben bu sitede boyle klomeni kullandigi ay degil de bir sonraki ay hamile kalan cok gördüm. Insallah senin de oyle olur bebisim😍😍😍 moral ve motivasyonunu iyi gordum bu arada ve cok sevindim😍
Kuzucumm ♥️ Çok özletme kendini ara ara uğra bize 😍 Maaşallah kocaman olmuş ya bebiş mercimek kadar oldu mu yani 🥰🥰 ben de 2. Ay hamile kalan daaha çok kişi olduğuna inanarak modumu hep yüksek tutuyorum inşallah olacak 😍

Seni ve gebeliğini öğrenen arkadaşları tebrik ediyorum gözünüz aydın kızlar Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲
Benimde uygulamaya göre 4 günüm kaldı test alıp yapmamak için zor duruyorum ama hiçbir belirtim yok benim sadece çok halsizim sürekli uykum var havalardan sanırım
Benim de inanılmaz uykum var gün içinde şöööyle bir uzansam diye iş yerinde perişanım akşam eve gidiyorum saat 9 da bayılır gibi uyuyakalıyorum ellerim ayaklarım buz keserek. Biliyorum da kendimizi dinledikçe bu belirtiler artıyor ama bata 2 gün kaldı bekliyorum bakalım. Allah hepimize mutlu haberler almayı nasip etsin.

kızlar merhaba, sizlere bişey danışmak istiyorum. artık gebe kalamıyorum diye herşeyi bıraktığım vakit hamile olduğumu öğrendim. 2 aralıkta yaptırdığım bhcg 211,3 çıktı pazartesi günü yaptırdığımda 199,8 çıktı. Yarın tekrar yaptırıcam bakalım kaç çıkıcak. ilk yaptırdığımı saat 10 da yaptırmıştım ikinciyi 8 de yaptırdım sizce saat farkından olabilir mi yoksa düşük mü olacak :KK43:

kızlar merhaba, sizlere bişey danışmak istiyorum. artık gebe kalamıyorum diye herşeyi bıraktığım vakit hamile olduğumu öğrendim. 2 aralıkta yaptırdığım bhcg 211,3 çıktı pazartesi günü yaptırdığımda 199,8 çıktı. Yarın tekrar yaptırıcam bakalım kaç çıkıcak. ilk yaptırdığımı saat 10 da yaptırmıştım ikinciyi 8 de yaptırdım sizce saat farkından olabilir mi yoksa düşük mü olacak :KK43:
Canım ikisinde aynı yerdenmi verdin kanları

Arkadaşlar merhaba soğan kürü hakkında bilgisi olan var mı yani benim reglim düzenli olur herhangi bir kist vs vs gibi bir durumum da yok gebelik için soğan kürü denemek istiyorum ama korkuyorum da biraz bilgisi olan yada soğan kürü yapıp gebe kalan var mı

Baska bir yerede ver istersen belki hata yapmışlardır

X