💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Anammm maşaallah maşallah ne kadar da doğurgan bir sülale 🧿🧿😅😅😅 ee seni sordum mı ben sen kaç aydır deniyosun şimdi sen böyle deyince anladığım sen daha yenisin bu kulvarda 😅 ayy espiri bi yana ailene çekesin erkenden alıverirsin kucağına bebeğini ❤❤❤
Benim bu ilk aydı ama sanırım adet oluyorum. Artık başka aylara kaldı umutlar 😂 İnşallah Aralık ayında hamile kalırım da strese girmem takıntılı bi tipim çünkü 😂 Allah isteyen iyi ana baba olacak herkese nasip etsin inşallah 🙏

Kizlar merhaba. 11 aydır korunmasız ilişkiye rağmen hamile kalamadim. 27 yasindayim hormon testi verdim. Amh 1,35 çıktı. İki doktor çok iyi derken birisi düşük dedi. Hsg çekildim geçen ay doktor her şey çok normal dedi. Cumartesi günü eşim sperm test verecek. Şu an reglim. Aralık ayına sizinle birlikte umutlanmak istiyorum. Yumurta geliştirici tavsiyeler ve catlatici tavsiyelerde bulunalım birbirimize yol gösterelim. Folik asit balık yağı magnezyum demir ve d vitamini kullanıyorum şu an. Siz neler yapıyorsunuz? Bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi aldım onu da kullanıyorum. Tavsiyelerinize açığım 🌸 moralimin bozulduğu bu gunlerde sizlerle moral bulmak istiyorum ❤️

Kizlar merhaba. 11 aydır korunmasız ilişkiye rağmen hamile kalamadim. 27 yasindayim hormon testi verdim. Amh 1,35 çıktı. İki doktor çok iyi derken birisi düşük dedi. Hsg çekildim geçen ay doktor her şey çok normal dedi. Cumartesi günü eşim sperm test verecek. Şu an reglim. Aralık ayına sizinle birlikte umutlanmak istiyorum. Yumurta geliştirici tavsiyeler ve catlatici tavsiyelerde bulunalım birbirimize yol gösterelim. Folik asit balık yağı magnezyum demir ve d vitamini kullanıyorum şu an. Siz neler yapıyorsunuz? Bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi aldım onu da kullanıyorum. Tavsiyelerinize açığım 🌸 moralimin bozulduğu bu gunlerde sizlerle moral bulmak istiyorum ❤️
merhaba arkadaşım hoşgeldin..Ben de 4-5 aydır yumurtlama takibiyle herşeyi deneyip hamile kalamayanlardanım. Değerlerim normal hatta yaşıma göre iyi ama olmadı olmuyor. AMH değerin normal sıkıntı yapma çok daha düşük olup hamile kalanlar var. TSH değerlerine bakıldı mı ya da insülin direnci vs? Belki eşinin spermlerinde de sorun olabilir. Bence ondan gelecek sonuçlara göre bir yol düşünürsünüz.. Hiç sebep yokken hamile kalamayan insanlarda var ben anlamıyorum çok değişik bi olay gebelik..Canını sıkma durduk yere

Son düzenleme:
Canım testini devlette mi yaptırdın önce onu sorayım 🤗
Yumurta kalitesini arttırmak için her gün avokado tüketebilirn çok yararlı gerçekten onun haricinde kabak çekirdeği badem biliyorum, havuç çatlması için pik gördüğünde 2 3 tane yersen süper olur 🤩
Moralini bozma, stres yapma Rabbim yakın zamanda nasip etsin gönlündekini inşallah 🙏🏻

Kizlaaarrr dusuk sonrasi adetim geldi elhamdulillah. Biz de calismalara basladik🥰
Hamile olanlari tebrik ediyorum Rabbim tamamina erdirsin saglikla sihhatle kucaginiza almayi nasip etsin💕
Darisi basimiza insaallah🥰 calismalarimiz basarili gecsin🤭 hepimiz bu ay guzel sonuclar alalim Insaallah🥰
Geçmiş olsun canım Rabbim bir daha yaşatmasın, sağlıcakla tekrar nasip etsin 🥰

kızlar günaydın yumurtlamanın 15 ğünü buğün henüz adet olmadım.testlerim nagatif belim,alt karnım,cok ağrıyor göğüslerim balon gibi şiş,söktürücü almak istiyorum adet olup doktora gideceğim.aşılama olacağım bu ay.ilaç alsammı acaba?

kızlar günaydın yumurtlamanın 15 ğünü buğün henüz adet olmadım.testlerim nagatif belim,alt karnım,cok ağrıyor göğüslerim balon gibi şiş,söktürücü almak istiyorum adet olup doktora gideceğim.aşılama olacağım bu ay.ilaç alsammı acaba?
Bence alma birkaç gün daha bekle sadece birgün gecikmiş belki sonradan pozitife döner riske atma bence

Kuzucumm senin tüp bebek başlamayacak mıydı bu ay yine mi ertelendi ki ?tabii inşallah gerek kalmaz bu ay doğal yolla alırsın bebişini kucağına 😍😍 kuzum ben bu ay da klomen kullandım bugün doktor kontrolüm vardı 17 18 19 20 mm 4 yumurtam oluşmuş, e2 385 çıktı, lh 4.6 gibi bi şey çıktı bana biraz düşük geldi aslında ama doktor pik olmaya başlamış kendisi çatlayacak büyük ihtimalle dedi iğne vermedi gün aşırı ilişki dedi bakalım 🥰
Kuzum geçen ay yanlış hatırlamıyorsam 2 yumurtan oluşmuştu demi boyutları da iyidi baya bu ay daha güzel oluşmuş e2 değerinde çok iyi kaliteli demek ki yumurtaların bir gebenin günlüğünde ebru hanım 200 üstü çıkarsa kaliteli diyordu 👏🏻🙏🏻 bu ay inşallah çok güZel haberler alıcaz senden ümitliyim kuzum Allah dualarını kabul etsin inşallah 🙏🏻😍

Bence alma birkaç gün daha bekle sadece birgün gecikmiş belki sonradan pozitife döner riske atma bence
sanmıyorum canım ama öyle yapayım. yaş sınırım var devlette aşılama hakkım doluyor.o yüzden olacaksam bir an önce adet olup gitmek istiyorum.belim karnım öldürdü beni kaç gündür.geçen ay aşılama oldum 11 ğün adet olmuştum.olunca rahatlaycağım diye düşünüyorum.

X