💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ohhh şükür çok sevindim kuzum sağlıkla gelsin minik inşallah 🙏🏻🙏🏻 bende doktorumu aradım bugün dün ama bana tekrar kan vermene gerek yok haftaya herhangi bir gün gel keseye bakalım dedi zaman geçmiyor resmen
Ben de yarın vercem bir daha sonra vermeyecem ben de haftaya cuma giderim inşallah canım
Çok sağol 🥰 aslında hiç gitmesem de olur diyorum. 2 hafta daha bekleyip kalp atışı vs de baktiririm. Sürekli git gel ultrason tutturmak da istemiyorum

Yaa ciddimisin gecmis olsun. Bende kullanmam hicbirseyde o dogal gorunmustu gozume. Ya zaten olmamasi sagliksiz oldugumuz anlamina gelmiyor ki aslinda mucizevi birsey bebek 😇 sabretmek lazim. Tabi uzun seneler deneyenler var tedavisi gerekenler. Ben daha yeni denedigim icin kendi adima konusuyorum. Oldugu zaman olsun napalim.
Dr gözetiminde dozunda kullanılmalı her şey. Karaciğer de öyle mahvetti ki beni etlerim morardı hep deli gibi kaşındım mide bulantısı kusma vs allah düşmanımın başına vermesin. Herhangi bi sağlık sorunu yoksa mucizeyi engelleyevek hiçbişey yoktur rabbim zamanını bilir en kısa zamanda kucağına alırsın inşallah kuzum ❤

Aynen öyle valla canım. Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallah bir sıkıntı yoktur
Eşimin ikinci evliliğiyim ben ilk evliliğinden ve benden 2 cocuğu var ama zaman yaş yıllar geçtikce vücut da değişiyor. Kendi gittiğim dr öyle yönlendirmişti beni ben ilk gebeliğimi uzunca bi zaman sonra öğrenmedim cok cabuk oldu. Şimdi araya iki seneye yakın bi zaman girince dr a gittim. Yumurta takibi yapıldı 21 mm ve 19 mm yumurtam vardı. Ama gebelik oluşmadı geçtiğimiz aylarda. Araya hastalıklar vs girince eşim gidememişti dr a . Ondan somra da dr um benden rahim filmi istryecek sezaryene bağlı bi komplikasyonda gelişmiş olabilir bunu en iyi rahim filmde görüyoruz demişti bana.

Çok teşekkür ederim adet olacakmışım gibi bir ağrı var sanırım bugün en geç yarın adet olurum gibi. Korunmasız ilişki yaşadığımız ilk aydı ilk kez gecikme yaşayınca bi ihtimal mi acaba dedim ama sanırım ilk seferde hamile kalan şanslılardan olamayacağım :))
O da olsa olsa bir kere oluyor regl olduğum tarihin gündüzünde olan ilişkiden hamile kalmıştım ben ilk gebeliğimde 🙈 yaklaşık iki senedir adet önü arkası yumurtlama önü arkası denedik ama olmadı 😂😂😂😂

Kuzum o yanıltıcı oluyor bir gün doktora gittim ama nasıl sol kasığım ağrıyor felaket ovüladyon dönemindeyim ultrasona girdim ben kist var sandım çünkü aşırı sancım oldu. Doktor baktı ne kist ne bir şey sağ taraftan yumurtlama olmuş dedi ama sol ağrıyor dedim o belli olmaz sol ağrır sağda yumurtlama olur dedi sağ ağrır solda yumurtlama olur dedi çok şaşırmıştım
Canim cok tesekkur ederim boyle bisey oldugunu bilmiyordum icimi rahatlattin.

Bizim bir yıldır deniyorduk olmuyordu benim ilk hsg martta çekildi tek tüp tıkalı diğerinde hidrosalpenks var dediler ameliyat olmak zorundasın yoksa olmaz dediler nişanda aşılama yaptırdık tutmadı eşimde 3. Seviye varikosel vardı 1 ekimde ameliyat oldı ben de eylülde ikinci hsg çektirdim özel bir merkezde çok şükür tüpler açık çıktı hidrosalpenks falan da yok dediler. Ovülasyon takibi yaptım İnnovita kullanıyorum 4 aydır ama sürekli koyu veriyordu bu ay innovitaya ek olarak bir gebenin günlüğü testlerini de kullandım ve gynoseed jeli kullandım yumurtlamadan önceki gün ve sonraki gün iki kez. Her sabah avokado yedim eşime de pekmez içirdim valla şok içindeyim hala

Amin amin benimkiler çıktı seninkiler de çıksın

Benim yüzüm acayip yanıyor ayaklarım dondu üç dört gün şimdi azaldı yerleşme sonrası mı acaba dedim

Benim yüz tane var her çişle yapıyorum 🫣🫣
Çok sevindim kuzum inan çok mutlu oldum senin adına bende eylülde çektirdim hsg sol kapalı sağ açık çıktı bakalım beklemedeyiö 🙏🏻

S simurgggg edahandro edahandro canlarımm nasılsınız neler yapıyorsunuz özledim sizii 😍😍
Kuzummm iyi olmaya çalışıyorum. Bu aydın da ovulasyon takibi yaptım. Bugün çatladım. Değerlendirmelere devam yani. 12 aralıkta doktor randevum var onu bekliyorum. Bir ümit kendi kendime hamile kalırsam diye işte çabalarım. Sen de ne var ne yok kuzum? Hangi aşamadasın? Çatladın mı adet oldun mu ne oldun? Ben takip edemez oldum grubu ama sizi çok özledim

Kuzummm iyi olmaya çalışıyorum. Bu aydın da ovulasyon takibi yaptım. Bugün çatladım. Değerlendirmelere devam yani. 12 aralıkta doktor randevum var onu bekliyorum. Bir ümit kendi kendime hamile kalırsam diye işte çabalarım. Sen de ne var ne yok kuzum? Hangi aşamadasın? Çatladın mı adet oldun mu ne oldun? Ben takip edemez oldum grubu ama sizi çok özledim
Kuzucumm senin tüp bebek başlamayacak mıydı bu ay yine mi ertelendi ki ?tabii inşallah gerek kalmaz bu ay doğal yolla alırsın bebişini kucağına 😍😍 kuzum ben bu ay da klomen kullandım bugün doktor kontrolüm vardı 17 18 19 20 mm 4 yumurtam oluşmuş, e2 385 çıktı, lh 4.6 gibi bi şey çıktı bana biraz düşük geldi aslında ama doktor pik olmaya başlamış kendisi çatlayacak büyük ihtimalle dedi iğne vermedi gün aşırı ilişki dedi bakalım 🥰

Kuzucumm senin tüp bebek başlamayacak mıydı bu ay yine mi ertelendi ki ?tabii inşallah gerek kalmaz bu ay doğal yolla alırsın bebişini kucağına 😍😍 kuzum ben bu ay da klomen kullandım bugün doktor kontrolüm vardı 17 18 19 20 mm 4 yumurtam oluşmuş, e2 385 çıktı, lh 4.6 gibi bi şey çıktı bana biraz düşük geldi aslında ama doktor pik olmaya başlamış kendisi çatlayacak büyük ihtimalle dedi iğne vermedi gün aşırı ilişki dedi bakalım 🥰
Daha adetim gelmedi kuzum. Adetimle birlikte başlayacak inşallah tedavi canım. Ertelenmezse tabi. Kız o nee 😍😍 yumoş lar çok şahane boyuttalar. Ben hormon bilmem ama boyutları çok iyi. Çatlatma iğnesini hepsinin döllenme riskine karşı da vermek istememiş olabilir. Ay hadi bu ay o aydır inşallah kuzum 😍 baya heveslendim senin adına

Daha adetim gelmedi kuzum. Adetimle birlikte başlayacak inşallah tedavi canım. Ertelenmezse tabi. Kız o nee 😍😍 yumoş lar çok şahane boyuttalar. Ben hormon bilmem ama boyutları çok iyi. Çatlatma iğnesini hepsinin döllenme riskine karşı da vermek istememiş olabilir. Ay hadi bu ay o aydır inşallah kuzum 😍 baya heveslendim senin adına
İnşallah bu ay olur artık kuzum ama olmasa da hiç canımı sıkmicam önümüzdeki ay femara başlicak doktorum en hayırlısı neyse o olsun 🥰 adetin hiç gelmez o zaman kuzucumm bu ay sen pozitifi görürsün inan kendimden çok sevinirim 🤩🤩

Bizim bir yıldır deniyorduk olmuyordu benim ilk hsg martta çekildi tek tüp tıkalı diğerinde hidrosalpenks var dediler ameliyat olmak zorundasın yoksa olmaz dediler nişanda aşılama yaptırdık tutmadı eşimde 3. Seviye varikosel vardı 1 ekimde ameliyat oldı ben de eylülde ikinci hsg çektirdim özel bir merkezde çok şükür tüpler açık çıktı hidrosalpenks falan da yok dediler. Ovülasyon takibi yaptım İnnovita kullanıyorum 4 aydır ama sürekli koyu veriyordu bu ay innovitaya ek olarak bir gebenin günlüğü testlerini de kullandım ve gynoseed jeli kullandım yumurtlamadan önceki gün ve sonraki gün iki kez. Her sabah avokado yedim eşime de pekmez içirdim valla şok içindeyim hala

Amin amin benimkiler çıktı seninkiler de çıksın

Benim yüzüm acayip yanıyor ayaklarım dondu üç dört gün şimdi azaldı yerleşme sonrası mı acaba dedim

Benim yüz tane var her çişle yapıyorum 🫣🫣
Kuzjm bende bir gebenin gublugu kullaniuorm ama 3 aydir net bir pik goremedim sen gordunmu acaba bendemi bir problem var

Kizlar bata gore koyu zamanlar adetten onceki 14 gun oluyor yani yumurtlama zamanim ama tam bir pik yok ay icindede olmuyor sizce ymurtalarim gelismiyormu

Eklentiler

• IMG_20231204_202832.jpg
    IMG_20231204_202832.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 50
X