💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ablama iki kere oldu 😂 doğum kontrol hapını bıraktığı ay hamile kalıyor 😂😂
İlişki oldu eczaneye giidp ertesi gün hapı almadan adetim geldi bende sallamıştım adet oldum yine o ilişkiden hamile kalmışım. Herhalde ilk ve tekti benimde 😂😂 ablanızı tebrik ediyorum ne yeyip içiyorsa bildiirn muhakkak 😂😂😂

Candy7777 Candy7777 tatluboncuk tatluboncuk ArasaNillGerek ArasaNillGerek kizlar ben belirti yok dedim ama benim gogus hassasiyeti vardi 3 gundur. Azalir gibi olmustu ama bugun dokunamiyorum bile daha adete 8 gun var olmamasi lazimdi. Gecen ay regl olana kadar kontrol ettim hic hassas olmadi.
Aşkım benimde başladı geçtiğimiz bu iki gün sütyeni zor taktım markete cıkarken nasıl sızlama ağrı var anlatamam

İlişki oldu eczaneye giidp ertesi gün hapı almadan adetim geldi bende sallamıştım adet oldum yine o ilişkiden hamile kalmışım. Herhalde ilk ve tekti benimde 😂😂 ablanızı tebrik ediyorum ne yeyip içiyorsa bildiirn muhakkak 😂😂😂
Gerçekten yiyip içtiğiyle alakalı olabilir bu arada 😂😂 Çok uzun yıllardır organik olmayan yumurta, tavuk, mısır, baklagil tüketmiyor. Tamamen soğuk sıkım zeytinyağ tüketiyor. Aynı şekilde tereyağ ve meyve kuruları da hep organik. İşlenmiş ürünleri de neredeyse tüketmiyor desem yeridir.

Sürekli bu şekilde beslendiği için espri yaparız hatta biz aramızda 😂 Ancak genel olarak çok zor hamile kalmıyor akrabalarımız da yaşı ileri olan kuzenim bile evlendikten 4 ay sonra doğal yolla hamile kaldı. Umarım ben de onlara çekmişimdir de çok beklemeden hamile kalabilirim 🥰

Kuzum benim kanamam bitti 16. Gün regl oldum.. kanamamda 1 ay 5 gün sürdü regl günümden sayarsak kürtajdan sayarsak 26 gün ilk doz iğneden sayarsak 25 gün kanamam sürmüş.

Benim lekelenmem bitti sayılır kuzum bugün 9.gün , bir aya regl olurmuşum sanırım.. Artık hayırlısı kuzum hakkımızda 🥹🙏

Kuzjm bende bir gebenin gublugu kullaniuorm ama 3 aydir net bir pik goremedim sen gordunmu acaba bendemi bir problem var
Yok ben ikisini de aynı anda yaptım ya bi kere en yüksek haline geldi bana yetti sürekli pik değil en azından diye düşündüm

Eklentiler

• A677061A-CAD7-4FF0-9042-B1BFCE24206E.jpeg
    A677061A-CAD7-4FF0-9042-B1BFCE24206E.jpeg
    168,1 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_7008.jpeg
    IMG_7008.jpeg
    154 KB · Görüntüleme: 46
Gerçekten yiyip içtiğiyle alakalı olabilir bu arada 😂😂 Çok uzun yıllardır organik olmayan yumurta, tavuk, mısır, baklagil tüketmiyor. Tamamen soğuk sıkım zeytinyağ tüketiyor. Aynı şekilde tereyağ ve meyve kuruları da hep organik. İşlenmiş ürünleri de neredeyse tüketmiyor desem yeridir.

Sürekli bu şekilde beslendiği için espri yaparız hatta biz aramızda 😂 Ancak genel olarak çok zor hamile kalmıyor akrabalarımız da yaşı ileri olan kuzenim bile evlendikten 4 ay sonra doğal yolla hamile kaldı. Umarım ben de onlara çekmişimdir de çok beklemeden hamile kalabilirim 🥰
Anammm maşaallah maşallah ne kadar da doğurgan bir sülale 🧿🧿😅😅😅 ee seni sordum mı ben sen kaç aydır deniyosun şimdi sen böyle deyince anladığım sen daha yenisin bu kulvarda 😅 ayy espiri bi yana ailene çekesin erkenden alıverirsin kucağına bebeğini ❤❤❤

X