💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ama yuh ya boyleyken negatifmiymis. Hayir ben burda kizlarla konusmasam yazilanlari okumasam da testte boyle ciksa yedi duvele duyururum heralde hamileyim diye olana bak. Ustelik kaset test.
Evet hatta testi denemek için yapmıştım bunu allahtan yumurtlamadan önce bunun gibi sayısız örnekle kana koşunca artık temkinli oldum. Benim şansıma hep bana denk geldi

Sende var gibi birseylerde hadi hayirlisi hakikaten kizarmis canim yuzun normalde
olmuyorsa eger. Testlerde de gorunuyor hepsi yanlis cikacak degilya bence insallah bir kac gune aliriz senden mujdeyi.

Ya cok eskiden kadinlar nasil bekliyormus 2 3 ay gececekte bulanti olursa doktora gidecek ohoo biz iliskiden sonra basliyoruz teste dogru zamanda dogmusum

Sende var gibi birseylerde hadi hayirlisi hakikaten kizarmis canim yuzun normalde
olmuyorsa eger. Testlerde de gorunuyor hepsi yanlis cikacak degilya bence insallah bir kac gune aliriz senden mujdeyi.
Ay hadi inşallah valla Süpriz yapacağım hediyelerim bile hazır bu ay öyle rüyalar gördüm ki dedim alayım evde dursun o heyecanla bi de sipariş bekleyemem olursa dedim bir yılı geçti ilk kez böyle bi hareket yaptım Allah nasip ederse hayırlısıyla

Belki icine dogmustur gercekten. Ben adet olamadigim zaman bayramdi ve test alamamistim yogunluktan dua etmistim Allahim hamileysem ruyamda goster diye ruyamda bir erkek cocuk gordum ama dokunamadim meger kimyasal gebelik geciriyormusum

Leke durmadan geliyorsa kimyasal olabilir canım pazartesi daha net anlarsın ama strese girme moralini bozma

Canim benim bugün kanamam geldi biraz ya. Herhalde olmayvaak benim. Sen ne durumdasın çok canım sıkıldı inan ki...
Kuzum yeni gördüm mesajını misafirim vardı dün giremedim.şimdi nasılsın kanama devam etti mi iyiyim de nolur Allahın izniyle bişey olmayacak hem rengi neydi yerleşme kanaması olamaz mı.

Kırmızı gelse de, çok olsa da gebeliğin devam edeceği varsa, bebek sağlıklıysa devam edebiliyor. Herşeye hazırlıklı olun ama mutlaka doktora da görünün.

Burda çok duymuştum adetden önce uçuk çıktı meğer hamileymişim diyeni. İnşallah senin de öyledi. Kanaman durdumu canım nasıl oldun
Valla bende üzülerek genital uçuk var o yüzddn çok sevinemiyorum. Ama çıktığı günden itibaren hiç tekrarlamamıştı, dün fark ettim tekrarladı sanırım şu an. Uçuğun çıkma amacı bağışıklığın düşmesiymiş o yüzden belki genital ya da dudakta vs fark etmez bilemedim :))

Durdu canım çok hafif akıntının arasında renk olarak gördüm dün ama belli belirsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…