💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim de ilişkiden sonra 10 gün bata da tahmini 5 gün var. Miratech yaptım, terrrrtemiz geldi. O kadar çok benzer belirtileri var ki ya yakında Regl olacağım ya da bu test pozitife dönecek. Ama zannediyorum bu ay o ay değil 😐
Miratech bende hemen regle 3 gün kala çok net gösterdi

Ayyy ozaman umut var canım. Yumurtlamayı takip etmişmiydin
Evet ettim bugün yumurtlamayı saymadan 9. Günü çatlama gününü saymazsak 8. Günü. Çatlamadan iki gün sonra kasık ağrılarım başladı dün azaldı ama ayaklarım dondu son üç gündür sıcak su torbası olmadan ısıtamadım ve yüzüm hiç olmadığı kadar kızarmaya başladı yanıyor batıyor bunlar belirti mi bilmiyorum ama garibime gitti. Bu ay çok rüyalar gördüm hissim o yönde ama inşallah

Evet ettim bugün yumurtlamayı saymadan 9. Günü çatlama gününü saymazsak 8. Günü. Çatlamadan iki gün sonra kasık ağrılarım başladı dün azaldı ama ayaklarım dondu son üç gündür sıcak su torbası olmadan ısıtamadım ve yüzüm hiç olmadığı kadar kızarmaya başladı yanıyor batıyor bunlar belirti mi bilmiyorum ama garibime gitti. Bu ay çok rüyalar gördüm hissim o yönde ama inşallah
Bendede benzer belirtiler var hep sıcak olan ben donuyorum ayaklarım buz gibi. Kasıkta batmalarım azaldı dünden beri ama doluluk var bide yüzüm sivilce doldum minik minik

Ben görmüştüm dün oysa kiii bana inanmamışsın🤪 ama B bernaad bu işin ustası ilk balım görmüştü beni de 🥹
Yaa yerim seni 😍 inşallah o günler yine gelecek ve sağlıcakla kavuşacaksın bebişine minnoşum ❤️
Dün görememiştim ben, bunda gördüm inşallah yanılmıyorumdur merakla bekliyorum sonraki testlerini 🤗

X