💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Efekt yaptım sanki bir şeyler var gibi lilyrosey lilyrosey

Eklentiler

• 51D4FB93-31EC-41C6-AC2C-12A6065399F7.jpeg
    51D4FB93-31EC-41C6-AC2C-12A6065399F7.jpeg
    122,9 KB · Görüntüleme: 76
Kan vereceğim devlette. Acil serviste alıyorlar. Kasıklarımda hafif batma ağrı var ama normal adet öncesi yaşadığım ağrılar gibi. Bir de sürekli sıcak basıyor. Ter döküyorum özellikle geceleri. Bir de akşamları erkenden uykum geliyor. Onun dışında pek belirtim yok.
Özelemi gudiceksi. Devlet bakarmı bugün acilde verebilirmiyim acaba kasıklarımda hafif hafif ağrı batma var bir tek belirtim bu akıntı yok sizin nasıl

Kan vereceğim devlette. Acil serviste alıyorlar. Kasıklarımda hafif batma ağrı var ama normal adet öncesi yaşadığım ağrılar gibi. Bir de sürekli sıcak basıyor. Ter döküyorum özellikle geceleri. Bir de akşamları erkenden uykum geliyor. Onun dışında pek belirtim yok.
Akıntı varmı bende yok olması gerekir mi acaba

Vallaha mı kız çoktan modum düşmüştü. Sen diyince çoğunlukla doğru çıkıyordu. Bende görüyor gibiyim ama emin olamamıştım💛😊
Hayır hayırr düşmesinn çok net gördüm vallahii dünki testini o kadar inceledim yoktuu 🤩
EFekt yaptım daha net görünüyor bak ama ben efektsiz direkt gördüm inaşallah yarın netleşir koyulaşmış görürüz kuzum 🙏🏻
Markası ne bu testin birde, inşallah güvenilirdir 🤗

Eklentiler

• Picsart_23-12-02_08-58-04-523.jpg
    Picsart_23-12-02_08-58-04-523.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 60
  • Picsart_23-12-02_08-57-33-541.jpg
    Picsart_23-12-02_08-57-33-541.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 45
Hayır hayırr düşmesinn çok net gördüm vallahii dünki testini o kadar inceledim yoktuu 🤩
EFekt yaptım daha net görünüyor bak ama ben efektsiz direkt gördüm inaşallah yarın netleşir koyulaşmış görürüz kuzum 🙏🏻
Markası ne bu testin birde, inşallah güvenilirdir 🤗
Yaaaa canımsııııınnn uğraşmışsın evet bunda daha iyi gözüküyor. 🥹Test güvenilir canım daha önce kuruma çizgisi bile görmedim markası rus bir markaydı Türkiye de değilim ben 😇

X