💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Vallaha mı kız çoktan modum düşmüştü. Sen diyince çoğunlukla doğru çıkıyordu. Bende görüyor gibiyim ama emin olamamıştım💛
Yaaa ben mi düşürdüm modunuzuuu 🥺 Ben sadece biraz rahatlayalım stres olmayalım kasmayalım istedim ama sanıyorum sizi biraz düşürmüşüm kusura bakmayın lütfen 🙏🏼

Yaaa ben mi düşürdüm modunuzuuu 🥺 Ben sadece biraz rahatlayalım stres olmayalım kasmayalım istedim ama sanıyorum sizi biraz düşürmüşüm kusura bakmayın lütfen 🙏🏼
Yaaaa hayır canım olur mu öyle şey zaten çok kaptırmamaya çalışıyorum kendimi net çift çizgi görmeden. Herşeyin farkındayım zaten senlik birşey değil sıkma canını lütfen 😊🙏

Kuzumm tebrik ederimmm😍😍 sen bu ay ovitrelle kullanmıştın sanırım bu kaçıncı kullanışındı ?bir de özellikle başka bir şey yaptın mı ?ve herhangi bir sağlık sorunun var mıydı 😂😂
Bu ay hayatımda ikinci defa ovitrelle kullandım. 3. Defa Yumurta takibi yaptırdım. Bu doktorumda gördüğüm ilk tedaviydi. Geçen ay rahim filmi çektirmiştim ve bende pko var. Ama şiddetli değil. Düzenli adet gören bir pkoluyum.

12.gun bidaha test ypsana varsa dana net belli olur
Bugün sabah üç test yaptım. Testim çok diye çeşit çeşit yapıyorum dün hep kuruma çıktı ama bugün erken gebelikte hemen gönül gözü ile gördüğüm belkide hayal ettiğim bi çizgi çıktı görüyor musunuz

Eklentiler

• IMG_7176.jpeg
    IMG_7176.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 55
Bugün sabah üç test yaptım. Testim çok diye çeşit çeşit yapıyorum dün hep kuruma çıktı ama bugün erken gebelikte hemen gönül gözü ile gördüğüm belkide hayal ettiğim bi çizgi çıktı görüyor musunuz
Canım bir gölgelik görüyorum inşallah doğrudur🙏Kaç dakikada çektin fotoyu

Yaaaa canımsııııınnn uğraşmışsın evet bunda daha iyi gözüküyor. 🥹Test güvenilir canım daha önce kuruma çizgisi bile görmedim markası rus bir markaydı Türkiye de değilim ben 😇
Oyy pozitif olsun da uğraşalım hiç önemli değil 😍
Yaa o zaman ihtimal yüksek canımm zaten dün görememiştim şimdi görünce çok umutlandım yarın net bir çizgi görürüz inşallah 🙏🏻❤️

Oyy pozitif olsun da uğraşalım hiç önemli değil 😍
Yaa o zaman ihtimal yüksek canımm zaten dün görememiştim şimdi görünce çok umutlandım yarın net bir çizgi görürüz inşallah 🙏🏻❤️
Ay inşallah inşallah canım içim umut doldu🥰 inşallah yarın daha net bir çizgi görebilirim🙏

X