💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

canım negatif demek için çok erken ayın 25 pik olduğunu söyledin daha 4 gün olmuş 10.gün görüyorlar en erken pozitifi inşallah seninde pozitifdir

Kızlar ben galiba idrar yolu enfeksiyonu oldum napicam ya ilaçsız geçmez mümkün değil geçen gün 40 dakka soğukta servis bekledim kesin ondan oldu

Ben takip yapmadığım için bilmiyorum canım dün kan verdim 0.45 çıktı negatif yani ama neden sökülemiyorum onu anlamış değilim açıkçası

Merhaba ben gecen ay hamile olamadım kadın doğuma gittim Bi sıkıntı yok yarın eşimden test alacaklar inşallah oda temiz çıkar sat tarihimi güncelleyebilir misiniz? sat 21 kasım

Ne kadar süredir evlisiniz acaba? Bir de ilk gebelik mi
İlk gebeliğim değil kızım 7 yaşında kısa süre içinde tekrar çocuk sahibi olmak istedik normalde sıkıntısız hemen olmustu kızım ama sonradan erken menapoz yada erkekte sıkıntı cıkabiliyormuş o yuzden doktor değerlendirmek istedi

arkadaşlar beklenen adet tarihim 3 aralık. bugün idrarla test yaptım ama negatif çıktı. olsa silik de olsa çıkmaz mıydı diye düşündüm. bu arada yaptığım test erken gebelik testi değil normal testlerden. halen pozitif çıkma ihtimalim olabilir değil mi

Ben takip yapmadığım için bilmiyorum canım dün kan verdim 0.45 çıktı negatif yani ama neden sökülemiyorum onu anlamış değilim açıkçası
stres çok büyük bi etken canım benim de normalde çok düzenlidir 27 28 29 günde kesin olur şaşmaz bir önceki ayımda benim de 8 9 gün gecikti stresten emin ol

Daha çok erken canım pozitife dönme ihtimali tabiki var iki gün sonra tekrar dene bence

Birde ne zaman yumrtladuğını biliyor musun

stres çok büyük bi etken canım benim de normalde çok düzenlidir 27 28 29 günde kesin olur şaşmaz bir önceki ayımda benim de 8 9 gün gecikti stresten emin ol
Aslında bu ay hiç stres yapmadım çünkü çok fazla değerlendirme olmadı eşimde bende grip olduk ama gecikme olunca acaba mı dedim kist filan yok çünkü ama yine de tekrar bi gidecem kontrole sonradan oluşabiliyormuş kist çünkü

Benim de 2 Aralık ben yapmadım . Yanlış çıkıyor çünkü çoğu zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…