💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayyy hadi inşallah benim de 1 Aralık ya da 2 Aralık dua edin. Haberdar edin bizi

Belirtileriniz var mı paylasirsaniz sevinirim. Hassasiyet akıntı vs.

Adet gibi kanamam oldu 6 gün bitti canım 3. Gün baktırdım betam 7.77 ydi 0 olmadan regli olmuyormuş ya anlamadım onu tam tekrar mı regli olucam ben
Canim o oldugun regl degildi reglden bagimsiz bir kanamaydi cunku beta sifirlanmadan regl kanamasi olmaz düşük kanamasi yasamissin sanirim sen. Simdiden sonra dongun biraz sasirabilir belki kimyasaldan sonra uzayabiliyor bazen

Daha önce hamilelik geçirmiş arkadaşlara sorum. İlk hamilelik ile 2-3-4 hamilelikteki belirtiler aynı mıdır yani ilk hamileliğimde şu belirti vardı ikinci hamilelğimde olmadı dediğiniz şey varmı. Her hamilelik farklımı yoksa kısmen aynımı

Ben 3 hamilelik geçirdim 1 i hariç diğer 2 sinayniydi. Zaten o farklı geçen hamileliğim de 9 ay çok zor geçti doğumdan sonra da bebek çok zorladı beni zordu yani

Ben 3 hamilelik geçirdim 1 i hariç diğer 2 sinayniydi. Zaten o farklı geçen hamileliğim de 9 ay çok zor geçti doğumdan sonra da bebek çok zorladı beni zordu yani
Anladım canım bende hep ilk hamilelğimdeki belirtileri aradım kendim biri hariç bütün belirtiler var. İlk hamilelğimi göğüs ucu ağrısından şüphelenip test yapmıştım öyle öğrendim. Şimdide birtek o göğüs ucu ağrısı yok ayyy çok ikilemdeyim o ağrı olsa tamam kesi hamileyim diyicemde yok ki

Selam hanımlar beni de listeye ekler misini? Sat 14 kasım bat 10 aralık. Bir de şunu sorucam benim yumurtlama günü normalde dündü. (Düzenli adet olurum) dün ve 2 gün öncesini değerlendirdik. Dün de akıntı vardı ama asıl bugün daha fazla geldi ve tam yumurtlama akıntısıydı. Bugünü de değerlendirmek gerekir mi? 1 gün öncesi yeterli olur mu.

Bence ne olur ne olmaz değerlendir canım aklında kalıcağına yap gitsin

Sadece dün ve pazartesi sol kasığımda iğne batması gibi ağrı oldu tüm gün onun dışında bi belirtim yok sizde belirti var mı
Benim de yumurtlamadan iki gün sonrayı da değerlendirdikten sonra kaşık bel ve meme ağrısı oldu adetime 11 gün varken. Sonra meme hassasiyetim tamamen geçti sadece bel ve baş ağrım var 3 gündür. Arada da rahmime iğne batar gibi oluyor. Bata 5 kala test yaptım negatif çıktı. Bakalım hayirlisi

Siz

De var mı gebelik durumunuz nedir merak ettim ay.
Iğnenin 12. Günü. Ayın 16 sında olmuştum. Adet de gelmedi. Test de yapmadım. Beklemedeyim.

Acele etmek boş yere ümitlenmek ya da belli belirsiz bir sonuç almaktan çekiniyorum. O yüzden haftasonuna kadar beklicem galiba.

Aminnn ecmainnn rabbim kimseyi aratmasın kimsenin kalbini yormadan en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin ben daha çok başındayım o yüzden bende bol bol sizden dua istiyorum
Canım hayırlı olsun çok sevindim bayadır girmiyordum buralara naptın bu ay bişey uyguladınmı bi önerin tavsiyen var mı benim eşim yaklaşık bir aydır yok eğitimi vardı gitti oyüzden buralara da uğramadım

Canım ben rahim filmini çektirince öğrendim zaten rahimde perde olduğunu öyle ameliyat oldum histeroskopi yöntemiyle eş paketinin haricinde 3-4 takviye daha kullandım canım hocaya değerlerimi va gönderince kullanmam gerektiğini söyledi o yüzden sana ilaç ismi vermem doğru olmaz kendisine mesaj atarsan hemen dönüş yapıyor zaten

Canim o oldugun regl degildi reglden bagimsiz bir kanamaydi cunku beta sifirlanmadan regl kanamasi olmaz düşük kanamasi yasamissin sanirim sen. Simdiden sonra dongun biraz sasirabilir belki kimyasaldan sonra uzayabiliyor bazen
Anladım canım bakalım nasıl olacak

Tamam çok teşekkür ederim rahim filmi ağrılı bir süreç miydi

Çok teşekkür ederim darısı size olsun Ben hiçbir şey yapmadım bu ay geçen ay hacet namazı tevessül duasını ve ismi azam duasını okumuştum tek yaptığım buydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…