💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bir sağ bir sol şeklinde canım. Örneğin; şimdi sol sancıyor hafif biraz devam ediyor . Sonra 2 saat sonra sağ sancıyor . Sonra bir daha sol gibi devam etti . Ama hep hafif bunlar
Ayy öylemi iki gündür benimde öyle bir sağ bir sol inşallah benimde pozitifdir hamişlerin duası kabul olur dua edermisin canım

Yapıcam ınsallah vardır artık yanıltmasın beni bu testler 3 farklı marka da hatalı olamaz herhalde
Ben de öyle düşünüyorum canım benim sabah ki testini merakla bekliyorum ne yaptın bu ay peki farklı olarak

Ben de öyle düşünüyorum canım benim sabah ki testini merakla bekliyorum ne yaptın bu ay peki farklı olarak
Taşındım gerçekten hiçbir şey yapmadım bu evimde doğalgaz 2 gün önce açıldı tamamen koşturmaktan o işlere odaklanamadım annem yakın onda duş aldık başka problemler çıktı hep bir uğraşım vardı, o sıralar rahmim çok ağırdı dünde karnım çok şiddetli ağırdı ama üşüttüm sandım hala Emin değilim iyice kırmızı görmeden umutlanmıyorum

Ayy öylemi iki gündür benimde öyle bir sağ bir sol inşallah benimde pozitifdir hamişlerin duası kabul olur dua edermisin canım
Aaa öyle mi dpo kaçtasın canım tabi ederim Allahım tez ve en hayırlı zamanda kucağını doldursun inşallah forumda bekleyen herkesin kucakları dolsun inşallah

Zaten hep böyle plansız beklenmedik anda olurmuş döngülerimizin arasında 3 gün falan var çok yakınız inşallah sabah güzel haberler verirsin

Merhaba kızlar benimde adetim 16 gün gecikti adet olmam gereken gün 2 damla kanamam oldu hergun test yapıyorum negatif gecikmenin 7. Gunu kan verdim negatifti kafayı yemek üzereyim geç döllenme hakkında bilgisi olan var mı?

Aaa öyle mi dpo kaçtasın canım tabi ederim Allahım tez ve en hayırlı zamanda kucağını doldursun inşallah forumda bekleyen herkesin kucakları dolsun inşallah
Tahmini dpo 7 canım takip yapmadım sadece ağrıdan falan işte tahmini. İnşallah canım çok bekletmeden gelir meleklerimiz

Günaydın kızlaarr dün ve bugün adet günümdü beklesem mi koşup eczaneden bi test alıp gelsem mi bilemedimm hiç de adet belirtim yok yarın sabahta misafirim geliyor 4-5 gün kalıcaklar hiç gidip alamam veya test yapmaya fırsatım olmaz ama ya varsa zaten bugün olurum hasta diyorum karar veremedimm

8.Ay da böyle negatif bitti 14.günüm

Eklentiler

• IMG_20231127_090022_811.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 54
Merhabalar, 3 haftalık gebeyim beta 835 ama progestronum 15.44 önceki kan değerinde progesteronum 16.54 du ,, hafif lekelenme yaşıyorum, sizce progestron değerim çok mu düşmüş, düşük olur mu

Sanırım yine stres yapmayınca olur tezi desteklenmiş oluyor ben de mi taşınsam acaba

Canım ben hormonları devlette yaptırıyorum özelde pahalıya geliyor önceki senelerde özelde yaptırıyorum şuanki fiyattan haberim yok ama geçen hafta sadece amh için 650 tl ödedim.
Devlette amh düşük çıktı özel labda yaptırdım normal çıktı, devletinde böyle bir sorunu var maalesef
Hastaneyi arayıp bilgi alabilirsin veriyorlar bilgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…