💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaa sizleri gordukce heyecanlaniyorum benimde gelsin artik bat gunu gecsin de test yapayim daha 15 gun var calismalar devam ediyor 😊 tum hamişlere de kocaman bir masallah insallah saglikla gelsin bebisleriniz. Mutlu huzurlu saglikli gebelikler gecirin 💖
Bende bende 😍 aynıyız kuzum senle inşallah bu ay mutlu haberleri veririz birbirimize 🙏🏻❤️

Kızlr bu kocalar neden umursamaz ? Gün aşırı gidelim bu ay dedik adam dün sabah yaparak bozdu bu sabahta yaptık bir de şimdi zorla engel oldum yarın adetimin 14. Günü en önemli gün yarına sperm üretilmicek bugün yaparsak yanlışmıyım ? Ne farkedermiş istiyormuşş. Ee doktorlarda 2 günde 1 diyor.
Senin kociş bu işi sevdi galiba🤣🤣 olayı abarmayalım kocişler🤪

Kız ne dert yanıyorsun onca kişi var yumurtlama günü bile kocası görev gibi hissettiği için yapmak istemeyen tek derdin bu olsun sperm problemli yoksa eşinde bu kadar sorun etme sen şart koyarsan adama bu sefer sen istediğinde o senın verdiğin tepkinin aynısını vericek sana
Kuzum bilmiyorum ki varmı 1 sene dolmadığı için baktırmadık 🥹

Yoruluyorum kuzucum ya izin günüm bugün. Bu aralar gerginim zaten 36 saat içinde de 3 kere ilişki olmaz ki sağlıklı değil🥹
Evet zor valla çalışan için benim bide bir oğlum var vakit bulup yapamıyorz kızz 😂 zoraki gibi oldumu olmuyor zaten ama okadar da çokta da kalitesi etkilenir sanırım akışına bırakın ben ilkini görev gibi yapmıştım sonraki ay denedik ama sıkmadan ve geldi inşallah seninde gelir bu ay🙏

Çok iyi canım hayırlı olsun şimdi iki günde bir takip yapabilirsin ama aynı yerde vermeye özen göster farklı yerde verince sonuç sağlıklı olmaya biliyor. İnşallah sağ salim kucağına alırsın💛. Belirtilerin nelerdi canım anlatır mısın

Hayırlı olsun 😊 bata kaç gün var sizin
Çok teşekkür ederim kızlar 🥰 inşallah sağlıkla artar , sağlıkla kucağıma alırım . Allah hepimize en hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤍

Ben 6 aydır uğraşıyorum gebelik için . İlk denediğim ay olmuştu( o zaman henüz takıntı haline getirmemiştim😊) , olduğu zaman multivitamin kullanıyordum sadece , o kimyasal oldu .
Sonraki aylar uzunca bir süre inofolic + çakşır suyu ( çakşır suyunu eşimde içti ) olarak denedim yumurtlama takipleriyle, olmadı . Bir ay hayıt tohumu denedim , olmadı . ( Sonrasında sağlık ocağı tahlilinde eşimin karaciğer enzimleri yükselmiş , Google a “çakşır suyu karaciğer enzimi “ yazdığımda çakşır suyunun yükselttiğine dair bir kaç hasta kayıdı okuyunca , korktum bu ay içmedik bu otları .
Bu ay takviye olarak kullandıklarım ; inositol ( pembe kutu) , selenyum ( herkesin haftalık 400 mg alması gerektiğini okumuştum ), d vitamini damla , balık yağı ( nutraxil markaları ) ve b12 ( tahlil sonuçlarımda b12 düşüktü ) . inositol harici diğerleri kendi sağlığım için aldığım takviyeler .

İlişki : ovülasyon 2 gün önce , ovülasyon 1 gün önce , ovülasyon günü

Ovülasyon testi : İnnovita ( önceki aylar laboquick ve artımed kullanmıştım )

Belirti : Aslında belirti yok denilebilir . Hafif sağ ve sol kasık sancıları oluyor ama geçen aylarda olmuştu . Hatta bu ay olduğunda , aman bişey yok her ay oluyor işte dedim kendi kendime . Sadece ateşim beni şüpheye düşürdü . Düzenli saatli ateş ölçen birisi değilim ancak gün içinde ateşime baktığımda 37 ve 37 küsürleri gördüm 3 gündür . Normalde 36:40-36:90 arası gider gelirdi . Birde ovülasyon testi son 3 gündür iki çizgi eşit şekilde çıktı . Yani gebelik testleri negatif çıkarken ateş ve ovülasyon testi ışık verdi diyebiliriz .
Kızlar birde çizgi arıyoruz testlerde , filtre uyguluyoruz görmek için filan . Olunca gerçekten çıkıyor kendimizi kandırmaya gerek yok .Yoksa atın testi kurcuklamayın bence . Bu ay çok oynamadım testlerle yok işte diyip attım . ( normalde var gibi , sanki var vs☺️)
Bugün dpo 9 🥰

Çok teşekkür ederim kızlar 🥰 inşallah sağlıkla artar , sağlıkla kucağıma alırım . Allah hepimize en hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤍

Ben 6 aydır uğraşıyorum gebelik için . İlk denediğim ay olmuştu( o zaman henüz takıntı haline getirmemiştim😊) , olduğu zaman multivitamin kullanıyordum sadece , o kimyasal oldu .
Sonraki aylar uzunca bir süre inofolic + çakşır suyu ( çakşır suyunu eşimde içti ) olarak denedim yumurtlama takipleriyle, olmadı . Bir ay hayıt tohumu denedim , olmadı . ( Sonrasında sağlık ocağı tahlilinde eşimin karaciğer enzimleri yükselmiş , Google a “çakşır suyu karaciğer enzimi “ yazdığımda çakşır suyunun yükselttiğine dair bir kaç hasta kayıdı okuyunca , korktum bu ay içmedik bu otları .
Bu ay takviye olarak kullandıklarım ; inositol ( pembe kutu) , selenyum ( herkesin haftalık 400 mg alması gerektiğini okumuştum ), d vitamini damla , balık yağı ( nutraxil markaları ) ve b12 ( tahlil sonuçlarımda b12 düşüktü ) . inositol harici diğerleri kendi sağlığım için aldığım takviyeler .

Belirti : Aslında belirti yok denilebilir . Hafif sağ ve sol kasık sancıları oluyor ama geçen aylarda olmuştu . Hatta bu ay olduğunda , aman bişey yok her ay oluyor işte dedim kendi kendime . Sadece ateşim beni şüpheye düşürdü . Düzenli saatli ateş ölçen birisi değilim ancak gün içinde ateşime baktığımda 37 ve 37 küsürleri gördüm 3 gündür . Normalde 36:40-36:90 arası gider gelirdi . Birde ovülasyon testi son 3 gündür iki çizgi eşit şekilde çıktı . Yani gebelik testleri negatif çıkarken ateş ve ovülasyon testi ışık verdi diyebiliriz .
Kızlar birde çizgi arıyoruz testlerde , filtre uyguluyoruz görmek için filan . Olunca gerçekten çıkıyor kendimizi kandırmaya gerek yok .Yoksa atın testi kurcuklamayın bence . Bu ay çok oynamadım testlerle yok işte diyip attım . ( normalde var gibi , sanki var vs☺️)
Bugün dpo 9 🥰
Teşekkür ederim canım tüm detayları yazmışsın. Kasıkların bir sağ bir sol şeklindemi sancı oldu yoksa genel mi

Bugün dpo 9 🥰
Baya erken öğrenmişsiniz 😍
Benim regl ağrısı gibi ağrı var kasıklarım ağrıyor. Ağrı olunca şüphelendim

Teşekkür ederim canım tüm detayları yazmışsın. Kasıkların bir sağ bir sol şeklindemi sancı oldu yoksa genel mi
Bir sağ bir sol şeklinde canım. Örneğin; şimdi sol sancıyor hafif biraz devam ediyor . Sonra 2 saat sonra sağ sancıyor . Sonra bir daha sol gibi devam etti . Ama hep hafif bunlar

Eklentiler

• IMG_20231126_224158.jpg
    IMG_20231126_224158.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 81
X