💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum benim döngü geçen ay gecikti yani ben 10.gün pik ama bunun gibi değildi daha silikti 11.Günde çatlama gördüm. üzerine koyunca 25. Günde olmam gerekiyordu 30. Günde oldum 5 gün gecikmem oldu. Bu ay normal döngüme döndüm bence
Anladim kuzum catlamadan 14 gun sonra kesin regl olacagina gore gecen ay catlama dedigin tarihte olmadi belki de iste zaten kafam karisiyor bu yuzden bide ovulasyon testi olayina hic girmek istemedim bende.

Evetttt daha da koyulaştı 10 dk içinde. Düne göre çok daha koyu bugün☺️ geçen ay pik görememiştim çok sevindim o yüzden. Şimdi 3 gün boyunca her gün değerlendirmek gerek sanırım
Çok şükür 🙏🏻
Pik ve çatlamayı mutlaka değerlendirmek gerekiyor canım, sen garanti olsun 3 gün değerlendir 🤩
Birde 2 3 tane havuç ye çatlamasına yardımcı olur 🤗

Kızlar sabah yaptığım test. İşe geç kaldığım için 5 dk falan bekledim geldiğimde böyle olmuştu ama regli oldum şaka gibi sınanıyorum bu ay testlerle

Eklentiler

• IMG_20231122_193858.jpg
    IMG_20231122_193858.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20231122_193851.jpg
    IMG_20231122_193851.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 73
Sizin oluyor mu böyle benim geçen aylarda hiç duran testlerim böyle olmuyordu bide koyulaşıyor günden güne
Canim benim kimyasalken hcg hafif yukselmisti kanda ona ragmen idrardaki testte gorunmuyordu kuruma cizgisi dahi olusmuyordu senin bariz cizgi cikiyor hadi biri yanlis sen kac tane yaptin hepsi mi yanlis

Kızlar benim ikinciye pik oldu, günlerdir koyuydu zaten ama bugün hepten pik yani çatlama 14 ünde oldu gebelik testi yaptım tabii negatif 😬☹️ idrarı da fazla damlatmışım ama test sayılır dimi çizgiler çıktı ne dersiniz

Eklentiler

• 2EA8B74A-EFFD-4626-8183-F64C9792581D.jpeg
    2EA8B74A-EFFD-4626-8183-F64C9792581D.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 63
ahh cnaım benim hayırlısı olsun evdede takip etmek stresli ama ya hergün bakma ona koyulaşır varsada ordadır içini ferah tut 3 hafta evde durup testmi yapcan kızzz kalk bikaç gün sonra git doktora öncesi öyle oldu diye buda öyle olmaz sen öyle düşünüp kötü enerji yükleme lütfen bebişede kendine de bende bikere kan verdim sonra vermedim bikaç hafta sonra doktora gittim
Kızlar merhaba beta baktırmıcam stres olmamak için bir kaç hafta demiştim ama bugun çok karın ağrım olunca emin olmak için yaptır dedi doktorum. 405 normal mi acaba ne kadarlıktır, 😌🙈

Kızlar merhaba uzak durucam dedim ama duramadım anlatacak kimsem yok çünkü doktor polikistik over görünümü var dediği için bu kadar endişeliyim. Reglim 30-36 gün arasında oluyor fakat 36 gün yılda bir kere falan bugün 34. günüm 3 tane test yaptım hepsi gölge çizgi verdi geçen ay görememiştim hiç akıntı harici aman aman belirtimde yok sizce 3 test arka arkaya silik çıkar mı yoksa her test böylede ben mi yeni görmeye başladım
Canım geçen ay benim de hayalet çizgi çıkmıştı ama ikinci testi yaptığım da negatifti Çok umutlan durmak da istemem ama arka arkaya 3ü birden silik çıkınca acaba mı dedirtiyor aslında günaşırı takip etsen aynı marka testile ko ulaşıyor mu yoksa siliniyor mu anlarsın

X