💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hiç canını sıkma kuzum özeldekini baz al ben de bütün tahlillerimi rahim filmimi şehir hastanesinde yaptırdım biraz da bütün herşeyime bakılsin istediğim için oraya gittim amh 2.80 çıkmıştı benim ama aşırı ilgisizler bida da gitmem bir kere yüzüne bakmadan konuşuyorlar o asistanlar zaten doktor yok odalarda hep asistan. Benim rahim filmimde kağıtta kocaman yazıyor sağdan geçiş var soldan izlenmedi diye filmimi incelemedi bile tüplerin açık 3 ay dene dedi. Okumadınız sanırım soldan geçiş yok yazıyor dedim aaa pardon diyor o kadar sinirlenmiştim ki büyüj konuşmak istemiyorum ama bida gitmem
Yuh ya bu kadar da olmaz gerçekten sen söylemesen umursamayacak 🤦🏻‍♀️
Benimde bir değerim çok yüksek çıkmış bakmadı bile bende o an aklıma gelip söyleyemedim.
Kendi doktorum çok iyiydi ama infertilite bölümüne gönderince kendine doktor diyen saçma birine denk geldim. Rabbim kimseyi düşürmesin oralara gerçekten 🙏🏻

Kuzum belirsizlikten daha iyidir emin ol regl olmussun bak. Simdi gunler belli en azindan yeni bir yumurtlama donemi var onunde. Regl gelmedikce o gunler de gelmiyor beklemede kaliyor insan.
Doğru söylüyorsun kuzum vardır herşey de bir hayır bu ay antibiyotik kullandım belki bir sorun yaratacaktı, araba sıkıntı çıkardı yüklü bir meblağ borçlandık belki önümüzdeki aylarda olması daha hayırlıdır

Evde var da iste arastirip ona gore tuketecegim canim. Tabiki bu dollenme meselesi ortak nokta agaclarda ama hurma agaci ile ilgili baska hicbir agacta olmayan ozelliklerde de okumustum ilginc geldigi icin sizlerle de paylasmak istedim 🥰 baya da kullanani varmis
Anladım canım deneyimlerini bize de bildir umarım şifasını görürsün🙏🏻

Merhaba kızlar kaç gündür bakamıyorum yazılanlara eşim izinliydi. Denk geldi sonunda randevu buldum devlet hastane de ama suratsızn teki çıktı hiç bir şey bile sormadı ben zorla anlatmaya çalıştım onu da dinlemedi direk 1 yıla yaklaşmış üniversite hastanesine git tahlil yaptır dedi gönderdi çok üzüldüm ne umutlarla gittim en azından dinleyebilirdi 😏 Üniversite hastanesi yok yakınımda mecbur özel hasteneye gitmeye başlıcam bugün ovulasyonun 10.günü hiç test yapmadım henüz içimde bir umut inşallah benimledir🙏🏻 bu arada doktor karından ultrason ile baktı dün 9.günümde olsa bile gözükmezdi zaten küçük olduğu için dimi ? B bernaad @sacibelinde @edahandro @Merveeee57 @Niqu niqucum gittiğin doktor kimdi ben optimed de Nida hanımı buldum onu düşünüyorum memnun olduğun bi doktor varmı ?
Özelde de devlette de iyi bir doktora gelmek şans işi oldu artık, o kadar empatiden yoksun olmuşlar ki. İnşallah iyi bir doktora denk gelirsin canım tabi gerek kalmaz umarım 🙏🏻
9.gün çok erken canım hele ki karından baktıysa hiç mümkün değil görmesi, kanda bile çıkmayabilir varsa 🤗

IMG_8884.jpeg
arkadaşlar merhaba adet günüme 1 gün var erken gebelik testi yaptım. Kuruma çizgisi böyle mi oluyor biraz çizgi belirsiz

Yuh ya bu kadar da olmaz gerçekten sen söylemesen umursamayacak 🤦🏻‍♀️
Benimde bir değerim çok yüksek çıkmış bakmadı bile bende o an aklıma gelip söyleyemedim.
Kendi doktorum çok iyiydi ama infertilite bölümüne gönderince kendine doktor diyen saçma birine denk geldim. Rabbim kimseyi düşürmesin oralara gerçekten 🙏🏻
Öyle gerçekten kuzum Allah iyi doktorlara denk getirsin hepimizi 🙏🏻

X