💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya biz bu ay ilk defa denedik 13ünde ama biraz olsa da olur olmasa da modundayız bir sonraki reglim de 1 aralıkta ne zaman test yapcam hiçbiri fikrim yok bazıları 10 gün sonra yap diyor bazıları gecikmeyi bekle diyor
Canım bence olursa olur olmasa da moduna değilsin bana göre çünkü öyle kişiler ne bu siteleri biliyor ne takip ediyor ne test almayı. Cidden kafa rahatlığı önemli. Ben de ilk ay öyle diyordum ama 1 2 ay olmayınca daha çok kaptırıyor insan kendini. Ben kendimi bildim bileli bebek isteyen biriyken olursa olur kafaya takmam 1 sene normal diyordum ama kendimi çok kaptırdım iyi de olmadı stres farkında olmadan oluyor. Benim fikrim ne kendini dinle ne de test yap. Bol su iç egzersiz yap sağlıklı beslen, gün aşırı ilişkiye gir yeter cidden bir sıkıntın yoksa içini ferah tut 🙏 regl gecikirse test yaparsın. Eşim askerde şu an benim 1 ay yok bu yüzden bazı şeyleri fark ettim geldiğinde daha sakin başlayacağım bu işe. Umarım bekletmeden gelir bebeğin🤍

Ben gölgede olsa çizgi gördüm ya aşırı mutlu oldum ya 🥰 yarın sabah ilk idrarla yaparım kuzum ben 🥰
Canım freely beyaz kaset test mi? Erken gebelikle yap yada başka marka dene eğer elindeki freely se.gecen ay bana hep bi çıkardı da ikinci cizgi😞 umarım seninki pozitiftir ve güzel haber alırız canim🥰🤗

16.gün bugün canım o koyu olan dündü yani biden dün agrım vardı kasiklarda sanki bugün yok ama
Ben de 28-29 günde bir adet görüyorum normal söylemlere bakarsak 14-15.gün yumurtlamam lazım ama 16.gün bitmek üzereyken dün pik oldu bugün 17.gün bir de bugün pik.

Neredeyse 30-31 günde adet görenlerle aynı süreye denk geldi yani. Kaç günde bir adet görüyorsunuz bilmiyorum ama yapmaya devam edin hiç koyulaşacakmış gibi değildi bir önceki gün birden koyulaştı benim testim.

Iyiyim canım çok şükür teşekkür ederim. Pek bi belirtim yok henüz. Bulantı gibi falan. Dün kan verdim 2300 çıktı. Haftaya cumaya randevum var inşallah hem keseyi hem kalp atışını duyarım🌸Sen nasılsın canım
Ayyy çok şükür çok sevindim herşeyin yolunda olmasına inşallah hem keseyi hem kalp atışını duyarsın. Bende klomen kullandım ama bazı sebeplerden kontrole gidemedim günü kaçırdım ilaç ayın 15de bitti ama bugün kasıklarda ağrılar başladı özellikle sağda galiba yumurtlama çok yakın. Ağrının sağda olması umutlandırıyor ilk gebeliğimde sağda olmuştu yani bir umut işte💞

X