💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

herkese merhaba
gebelik testine dün başladım. ilk 5 dk da bir çizgi çıktı ama innovita test olduğu için hep diyorlar ya kuruma çizgisi diye önemsemedim.
bugün yaptım daha belirgin gördüm çizgiyi ilk 5dk da. ama pembe pembe değil. sizce birşeyler var mı yoksa yine innovita marka azizliği mi :KK43:

regl olcam gibi ağrım var. bata 2 gün kaldı.
Merhabaa, düne göre koyulaşma olduğu için pozitif olma ihtimali yüksek ama söz konusu innovita olunca net birşey de söyleyemiyoruz ☺️
Başka marka testin yok mu yapsan 🤗

herkese merhaba
gebelik testine dün başladım. ilk 5 dk da bir çizgi çıktı ama innovita test olduğu için hep diyorlar ya kuruma çizgisi diye önemsemedim.
bugün yaptım daha belirgin gördüm çizgiyi ilk 5dk da. ama pembe pembe değil. sizce birşeyler var mı yoksa yine innovita marka azizliği mi :KK43:

regl olcam gibi ağrım var. bata 2 gün kaldı.
Alttaki testin koyuluğuna göre hamile olma ihtimalin yüksek ama innovitaya yine de güvenemiyorum, başka bi test alıp tekrarlarsan daha iyi olur, inşallah onda da pozitif çıkar🙏🏼

Merhabaa, düne göre koyulaşma olduğu için pozitif olma ihtimali yüksek ama söz konusu innovita olunca net birşey de söyleyemiyoruz ☺️
Başka marka testin yok mu yapsan 🤗

Alttaki testin koyuluğuna göre hamile olma ihtimalin yüksek ama innovitaya yine de güvenemiyorum, başka bi test alıp tekrarlarsan daha iyi olur, inşallah onda da pozitif çıkar🙏🏼

🤦🏻 Laboraquick var ama kaset. Erken çıkarmıyor. Kandirikci innovita hassasiyeti öyle iyi ki aslında ama böyle hayal kırıklığı yaşayan çok 🥺 en iyisi kan vermek aslında. ( Alttaki resim ilk 4 dk)
Ben 21 haftalık bebeğimi aldırmak zorunda kaldım geçen mayıs. Dualarınıza benide ekleyin anne adayları 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20231118_085443.jpg
    IMG_20231118_085443.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar aritmed test bile tertemiz negatif çıkardı bana eğer olsa çıkardı 2 gün günra bat zaten
IMG_20231118_105854.jpg

Eklentiler

• IMG_20231118_105958.jpg
    IMG_20231118_105958.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20231118_105942.jpg
    IMG_20231118_105942.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20231118_105903.jpg
    IMG_20231118_105903.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 46
Yine de öğleden sonra gidip kan vericem kim ne derse desin ben kendimi çok hamile gibi hissediyorum belki de öyle olsun istediğim için ama yine de kan vermek istiyorum
Tabi kan vererek garantiye almış olursun inşallah sonuç pozitif çıkar🙏🏼

🤦🏻 Laboraquick var ama kaset. Erken çıkarmıyor. Kandirikci innovita hassasiyeti öyle iyi ki aslında ama böyle hayal kırıklığı yaşayan çok 🥺 en iyisi kan vermek aslında. ( Alttaki resim ilk 4 dk)
Ben 21 haftalık bebeğimi aldırmak zorunda kaldım geçen mayıs. Dualarınıza benide ekleyin anne adayları 🙏🏻
Çok üzüldüm Allahım sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah🙏🏼
Evet innovita gerçekten hassas bi testmiş bende bu ay ovulasyonlarını kullanınca anladım ama işte hcg testindeki çizgiler yanıltıcı olabiliyor burda maalesef yanılan arkadaşlar oldu, adete az kaldıysa laboquikte çıkarır aslında

Çok üzüldüm Allahım sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah🙏🏼
Evet innovita gerçekten hassas bi testmiş bende bu ay ovulasyonlarını kullanınca anladım ama işte hcg testindeki çizgiler yanıltıcı olabiliyor burda maalesef yanılan arkadaşlar oldu, adete az kaldıysa laboquikte çıkarır aslında
Korku var 😊 geçen sefer innovita bariz pozitif çıkarmıştı Laboraquick negatif. Ha niye korkuyorsun diceksiniz.... Gönlüm bebisten yana... Çok ama çok büyük bir özlem var...

Korku var 😊 geçen sefer innovita bariz pozitif çıkarmıştı Laboraquick negatif. Ha niye korkuyorsun diceksiniz.... Gönlüm bebisten yana... Çok ama çok büyük bir özlem var...
İnşallah en kısa sürede sağlıklı hamileliğin olur kalpten dua❤️🙏🏼

Benim regl dun bitti kizlar benimle bir iki gun arayla regl olanlarda coktu sizinde coktan bitmistir diye tahmin ediyorum benimki biraz uzun surdugu icin. Yavastan degerlendirmeler baslamistir :KK53: yeni bir ay yeni umutlar yumurtlama catlama derken sunun surasinda ne kaldi :anneadayı:. Yeni hamilelik haberini alanlara hayirli olsun bebisleri bat gununu bekleyenlere de sabirlar diliyorum mujdeli haberlerinizi takipteyim😍

X