💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Deneyimimide sizinle paylasmak isterim kizlar
Adetimden once bebetime testini yaptim negatif gosterdi,adet gunu ve sonrası gecikince artımed marka test vardı onlarıda yaptım negatif cikti adet donemimde kahve rengi lekelenme tarzi oldu adet olacagim zannettim yine gelmeyince gecikmenin dorduncu gunu kan testinde belli oldu testlere guvenip yapmayin derim gunun gecmesini bekleyin
Karın ağrın falan olmuş muydu adet zamanı lekelenmeyle birlikte

Eklentiler

• IMG_20231113_075454.jpg
    IMG_20231113_075454.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 94
Ciktim randevudan canim. Cok sukur bebisi de kalp atimini da gördüm🙏🙏 insallah saglikla devam ettigini de görürüm. Darisi burada bekleyen isteyen herkese olsun insallah🙏🙏 Merveeee57 Merveeee57 B bernaad @sacibelinde benaroz benaroz zuzu3838 zuzu3838 ve diger kizlar bu da fotografimiz😍
Kuzucummm tebrik ederimmm çok sevindim gerçekten her şeyin yolunda olmasına 😍 Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin 🤲 darısı da bana ve benim gibi bekleyen isteyen herkese inşallah 😍🤲♥️

Ciktim randevudan canim. Cok sukur bebisi de kalp atimini da gördüm🙏🙏 insallah saglikla devam ettigini de görürüm. Darisi burada bekleyen isteyen herkese olsun insallah🙏🙏 Merveeee57 Merveeee57 B bernaad @sacibelinde benaroz benaroz zuzu3838 zuzu3838 ve diger kizlar bu da fotografimiz😍
Yaa çok şükürr gözünaydınn kuzumm😍😍🙏🏻
Sağlıkla kucağına al bebişini inşallahh🥹

Ben bu sıralar giremiyorum kuzum ya, ev okul çocuk derken aşırı yoruluyorum sınavlarımda başladı🥹
Bugün çatlamamın 9.günü bebişim beklemedeyim bakalım🤗

Kızlaaaaar 383 çıktı 🤩çok mutluyum burdan aşağı düşüp kimyasal falan olmaz inşallah Allahın izniyle🤩2 gün sonra yine kan veririm artık. Allahın izniyle bu duyguyu buradaki tüm kızlar yaşasın diye dua ediyorum, gerçekten çok güzel bir hismiş. Benim bir de ilk🙈 Burası o kadar güzel ki yeri geldi burdan gördüğüm desteği dayanışmayı eşimden görmedim ben. Sizin de yüzünüz gülsün inşallah böyle. Zumruduanka96 Zumruduanka96 canım artık bi nazar boncuğunu alırım😬

X