💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Tabloya beni de ekler misiniz?
Sat 6 ekim
Bat bilmiyorum son altı aydır düzensiz.
Bir haftadır bel ağrısı göğüs hassasiyeti ve kasıklarımda ağırlık var ve beyaz akıntım var ama idrar testleri negatif. Daha önce psikolojik belirti uydurmuştu bünyem ama en fazla kasık ağrısı oluyordu. Kafayı yiyeceğim artık 😢 hamilelik yoksa da regl olmak istiyorum ama hiçbir gelişme yok

Yerleşme kanaması pıhtılı olmaz diye biliyorum. Belki erken adet olacak olabilirsiniz. Ya da başka bir sebepten kaynaklanmış da olabilir. Yerleşme kanaması dediğimiz şey, döllenmiş yumurtanın rahim duvarına kendini implante etme sürecinde kılcal damarların hasar görmesi ile oluşan az miktarda ve kısa süreli oluşan bir kanama.

Yaa bunlari izledim bende cok biz de 300 milyonda bir ihtimal olan insanlariz her birimiz ne buyuk mucizeyiz. Yazik kiz spermlere ne çileler. Bildigin icimizde yasam savasi. Gece gece spermlere uzulmemi sagladigin icin tesekkur ederim canimcim 🤣
🤣🤣🤣 Kız güldürdün beni. Ben de bir kenara sıkışıp gidenleri görünce biraz üzüldüm. 🤣Rica ederim ni demek. :KK48:

Allahin mucizesi ki iyiki oyle yoksa spermler ölmesin diye 300 milyon cocuk doguracak halimiz yok ya. 😂
Kız ne yapardık onca spermler yumurtaya varsa, minicik yimirta, üstüne hepsi çullansa, kavga dövüş-itiş kakış derken ölüp gidebilirler yimirta canlıyken dölleyesiye kadar. Içlerinden cevval ve hızlı olan işte işi hallediveriyor. Diğerleri de kapıya vuruyor ama açan yok ne güzel. 🤣

Tesekkur ederim canim olmazsa bu ay gun asiri degerlendirip akisina birakmaya daha yakinim yine olmazsa ovulasyonla denerim strese girmek istemiyorum beni etkilermi daha mi motive eder bilemiyorum
Haklisin tabikide ben ovulasyona odaklandim ayri bir keyifli geldi gebelik flan catlamaya kadar pek gelmedi aklima surekli bugun pik olurmu pesindeydim pikten snrada biraktm yapmadm gun saydim test cok pahali idareli kullanayim dedim 🙂🫢 adetim bitince yine baslayacagim bana adetimi takip etmekte daha fazla yardmci oldu gibime geldi gebelik olmasada adet gunum belli oldu boyle 😇

Deneyimimide sizinle paylasmak isterim kizlar
Adetimden once bebetime testini yaptim negatif gosterdi,adet gunu ve sonrası gecikince artımed marka test vardı onlarıda yaptım negatif cikti adet donemimde kahve rengi lekelenme tarzi oldu adet olacagim zannettim yine gelmeyince gecikmenin dorduncu gunu kan testinde belli oldu testlere guvenip yapmayin derim gunun gecmesini bekleyin

Kizlar bu pik mi sabah yaptım böyleydi biraz once yaptım silikti aklım

Eklentiler

• 20231113_103427.jpg
    20231113_103427.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 28
  • 20231113_103417.jpg
    20231113_103417.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 26

Eklentiler

• 16998736782122190424045811485915.jpg
    16998736782122190424045811485915.jpg
    142,6 KB · Görüntüleme: 97