💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya seni yerim sen buralarda mısın napıyorsun nasılsın
Yeni geldim aşkım ilacın son ayi bu ay 15 gün kaldı tedavinin bitmesine. Bıraktım korunmayı ben de koşarak geldim aranıza. Çok şükür çok iyiyim. Bi haberim daha var tesettüre girdim ben sen nasılsın beybim

benim su an endişem eger hamile degilsem bu belirtilerin bi hastalik oldugunu bildigimden ya. Bu kadar karin agrisi kasik batmasi vs gebelik haricinde kist demek benim bi cok kez geldi basima bunlar
İnşallah öyle değildir korkma. Biz burda ne belirtiler yaşadık zannedersin 2 gün sonra doğum var hep psikolojik bunlar. İnşallah gebeliktir ama hemen hastalığa yorma

İnşallah öyle değildir korkma. Biz burda ne belirtiler yaşadık zannedersin 2 gün sonra doğum var hep psikolojik bunlar. İnşallah gebeliktir ama hemen hastalığa yorma
Ya daha yeni gecti kistlerim. Biri 3 biri 5 cm birleşip 9 cm oluyorlar mahvediyor beni ikidir basima bela

Bebegım bı musaıt oldugunda topıgın ılk sayfasındakı bat tarıhlerını sırayla yapsan öyle huzel olurkıısenı yormucaksa ama,az once 22 eylul de benımle batı olan arkadaslara bakayım dedım hıc bulamadım Zumruduanka96

Hoş geldin aşkım öyle bir geldin ki mükemmel geldin iyi ki geldin nasıl mutlu oldum anlatamam. İyi olmana ayrı sevindim tesettüre girmene ayrı sevindim darısı bana olsun inşallah ben de isterim. Her şerde bir hayır var dedikleri

Ayyyy amin aşkım isteyen herkes için dua ediyorum ayni zamanda hamilelik gerçek olur mu dersin

Ekledim kuzum ama senın bat geldımı bu ay ne yaptın
Yok canım 30 eylül daha var ama hiçbi yumurtlama belirtisi göstermedim daha. Adet bittikten sonraki gün ağrım olmuş ateşim yükselmişti ama ateş bi gün sürdü bi de midemi bozduğumu fark ettim heralde ateş de ondandı.
Akıntım hiç yok. Acaba geç mi yumurtlycam bilmem ki. İyi ki bi akıntıdan yumurtlamamı anlıyorum dedim ha. Nerde bu akıntı

Progeny m diye takviye var ileri hızına iyi geliyor ama bebek istiyorsa taşın altına elini koysun bir zahmet konuşup ikna edin bence. Keçiboynuzu özü de iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…