💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin canım kan oluyor dediğin lekelenme şeklinde mi ilişkiye girme kuzum o zaman bide beta ver koyulaşırsa doktora git lekelenme varsa progestan yazar gebelik varsa
Canim lekelenme gibi yani sadece peceteye geldi. dun daha kirmizi pembeydi bugun kahverengi pembe asiri az boyle leke atiyor yine pecetede zaten girmiyordum aslinda ilk kez oldu yumurtlamadan sonra cok uzuldum boyle kanama olunca dedim belki sorun oldu tutunamadi bebek

Yerleşme kanaması yaşıyordun belki de canım tekrar test yap bakalım daha belirgin olucak mı canım hakkında hayırlısı olur inşallah ne zamandır peçeteye sildikçe geliyor kaç gündür var

Yerleşme kanaması yaşıyordun belki de canım tekrar test yap bakalım daha belirgin olucak mı canım hakkında hayırlısı olur inşallah ne zamandır peçeteye sildikçe geliyor kaç gündür var
canim carsamba gecesi iliski olduktan sonra persmebe gunu daha pembe kirmizi geldi, bugun kahverengiye dondu ve pecetede yani leke gibi.. 2 gun olucak bu gece

Kurban olurum onun minik kalbini verene hayırlı olsun canım benim çok çok çok sevindim inşallah hep güzel haberlerini alalım çok mutlu oldum amin inşallah

Yaaa Allah analı babalı büyütsün sanki dün hamilelik haberini verdi gibi hiç anlamamışık zamanın nasıl geçtiğini dua edicem oda bizleri dualarına katmayı unutmasın
Amin amin amin inşallah aynen ya daha dün gibi zaman su gibi akıyor valla inşallah darısı bize olsun amin

Ara ara bacağım ağrıyor 2-3 gündür belim baya ağrıdı ama. Bilmiyorum belki de üşüttüm insan arayınca bir sürü belirti çıkıyor
benim su an endişem eger hamile degilsem bu belirtilerin bi hastalik oldugunu bildigimden ya. Bu kadar karin agrisi kasik batmasi vs gebelik haricinde kist demek benim bi cok kez geldi basima bunlar

Aaa ben yokum sat 30 agustos bat 24 Eylül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…