💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım belirtiler var belki daha idrara yansıyacak kadar artmamıştır beta. Tabi hamilelik olmayadabilir 1-2 gün daha bekle bakalım allahtan umut kesilmez inşallah vardır

Canım belirtiler var belki daha idrara yansıyacak kadar artmamıştır beta. Tabi hamilelik olmayadabilir 1-2 gün daha bekle bakalım allahtan umut kesilmez inşallah vardır
Bilmiyorum kuzum kardeşimde 7 gün geçmeden neden evde test yaptın daha normal döngüdesin gecikmen yok dedi biraz daha beklicem bakalım

Kuzum 5 gün önce çatlamanın kaçıncı günündeydin

kızlarrrr Merhaba
16 ekimde düşük yaptım 2 hafta kanamam sürdü 30 ekimde bitti. bugün tekrar kanamam olmaya başladı. regl olmam normalmi şuan. en son beta mı ölçtürdüğümde 31 ekimde 70 e düşmüştü.
16 ekimi ilk gün sayarsam 3 hafta sonra tekrar regl oldum. bu durumu yaşayan var mı ?
birde 4 gün sonra randevum vardı kontrol için regl iken gitmek sorun olmaz dmi ?

ovulasyon testimide aldım regl sonrasını bekliyorum =) umarım kontrolde bişey çıkmaz

Allah allah senden gerçekten umutluydum kuzum ya. Geç döllenme gibi bi durum olmuş olabilir mi acaba?
Bi doktora mı gitsen gecikme için bi baktırsan hormonlara ve betada baktırırsın

Selam kızlar
Ben her ay adet olunca kaybolan adete 4-5 gün yeniden beliren KK perisi Yoğun iş temposunun da bunda etkisi çok tabi :) Görüşmeyeli keyifler nasıl kimler nazar boncuğu aldı bakalım

Canım kürtaj mı oldun. Kürtajdan sonra adet düzensizliği yaşamk normal oluyor diyorlar yinede doktoruna danış konuyu. Bnimde başıma geldi aynı olay ama benim kürtajdan sonra kanamam 3 gün sürmüştü ve çok az gelmişti normal günümde de adet görmüştüm ben.

benm kendiliğinden düştü canm . bende şaşırdm böyle olunca

Allah allah senden gerçekten umutluydum kuzum ya. Geç döllenme gibi bi durum olmuş olabilir mi acaba?
Bi doktora mı gitsen gecikme için bi baktırsan hormonlara ve betada baktırırsın
Kuzum biraz daha beklicem bugün döngümün 28. Günü çatlamaya göre de 17. Günüm eylülde baktırmıştım daha yeni hormonlarıma kardeşim de bekle biraz normal döngüdesin gecikmenin olması gerekiyor dedi beklicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…