💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar ben bu ay ovulasyon testi yapmadım strese girmek istemedim ama pepap uygulasinida 2 Ekim çatlama bir Ekim yumurtlama.iki adetim arasında 27 gün var geçen ekim ayında ovulasyon ile28 beklerken döngüyü 27 oldu döngü 27inci gün adet oluyorum şimdi benim adet ne zaman oluyor 15 Kasım oluyor dimi o zaman

Canım senin pazartesi kaç artı kaç oluyor,gidince keseyi görünür heralde. Hatırladığım kadarıyla hcg baya fazlaydı
Pazartesi 6+1 olacak kuzum. Insallah ben de görünür diye dusunuyorum hatta bir umut belki kalp atimi da duyariz🙏😊 hcg 4 gun once 8300lerde idi. Bugun tekrara verecegim bakalim insallah artmıştır 😊

14 gun sonra kesin cikar varsa kuzum ama burada 9. 10. 11. Gunlerinde yakalayanlar oldu ben dahil😊
o da cok erken dğil mi
14 gun sonra kesin cikar varsa kuzum ama burada 9. 10. 11. Gunlerinde yakalayanlar oldu ben dahil😊
O zama
Ayy klavye kayboluyo msjına cevap veremedim 🫨🫨 29. Gün gecikmede testim negatifti bugun 32. Günüm o zaman ben birkaç dün daha bekliyim demi

Kizlar beni hatirlayan var mi sat 9 ekim 😅 regl olmadim hala testi 5 gun once yapmistim negatifti bidaha yapmadim ama 3 gundur nerdeyse yarim saatte bir yada saat basi tuvaletteyim hava soguk ondan mi diyorum resmen bi oturamadim gidip gelmekten ilk haftalarda olur mu ki boyle.

Kizlar beni hatirlayan var mi sat 9 ekim 😅 regl olmadim hala testi 5 gun once yapmistim negatifti bidaha yapmadim ama 3 gundur nerdeyse yarim saatte bir yada saat basi tuvaletteyim hava soguk ondan mi diyorum resmen bi oturamadim gidip gelmekten ilk haftalarda olur mu ki boyle.
Bir daha test yapsanaa ne duruyorsun :KK70: 5 günde neler neler değişir

X