💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Selam kızlar. İlk ovu testimi yapmışem. Suyu falan kesemedim. Yarından itibaren ciddiye alacağım inşallah. Sanki bu ay geçenkine göre daha erken yumurtlayabilirim gibi hissediyore.

Eklentiler

• 20231108_220437.jpg
    20231108_220437.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Aaa hemen görünmeye başlamış acaba erken mi yumilemeceksin canım . Ama yarın sıvıya dikkat ederek bi daha yap da bakalım 😍😂
Ben de öyle düşündüm canım. Nasip bakalım hayırlısıyla olur inşallah hepimizin. Evet bugün yine dayanamadım içtim suları. Yarından itibaren dikkat edeceğim inşallah. 😂

S simurgggg cnm nasılsın

Bnım bugun detaylım vardı, çok sukur hrsey yolunda🙏

Kimyasalların sebebi asla pıhtılaşma değil dedi, ve raporumu gosterdım senın pıhtılaşman yok dedi, ilk 2 değer heterezoigot yada homozigot olsaydı olurdu dedi, kafam karıstı tabıkı grecekten doktorlar bu konuda hep 2ye ayrılıyorlar,
Ozaman 3 doktor bna neden hemen iğne başla dedi

Kimyasalların sebebi evet pıhtılaşma değil, saglıksız yumurta buna ınanıyorum, ama raporumu gordü, iğne sana yararlı, bebege değil dedi, 🙄farklı gttıgım prof bi doktor vardı oda iğnenin gücüne inanmıyordu.

Senıde bılgılndrmk istedım cnm

Kızlar bugün 17. Günüm ama olsaydı az çok çıkardı demek ki adetim gecikti ama böyle de hiç olmazdım günü gününe gelirdi adetim 🥹 sarı akıntım var karnım davul gibi şiş kasıklarım da aşırı doluluk var eğilip kalkerken canım çok yanıyor 🥹 Merveeee57 Merveeee57 bliiss bliiss B bernaad benaroz benaroz Zumruduanka96 Zumruduanka96 ve etiketleyemedğim diğer kızlarım

Eklentiler

• IMG_4729.jpeg
    IMG_4729.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar bugün 17. Günüm ama olsaydı az çok çıkardı demek ki adetim gecikti ama böyle de hiç olmazdım günü gününe gelirdi adetim 🥹 sarı akıntım var karnım davul gibi şiş kasıklarım da aşırı doluluk var eğilip kalkerken canım çok yanıyor 🥹 Merveeee57 Merveeee57 bliiss bliiss B bernaad benaroz benaroz Zumruduanka96 Zumruduanka96 ve etiketleyemedğim diğer kızlarım
Ve işin tuhafı asla adetim gelecekmiş gibi de hissetmiyorum tuhaf oldu bu ay biraz 🥹

Kuzucum ne bileyim geç döllenme olabilir mi acaba 🥺 regl gelene kadar umut vardır 🥰

Kuzucum ne bileyim geç döllenme olabilir mi acaba 🥺 regl gelene kadar umut vardır 🥰
Ovülasyon testiyle takip etmesem geç döllenme belki diyebilirim kuzum ama ben 2. Yumurtlamadan şüpheliyim benim bir kere daha öyle olmuştu beklemedeyim bakalım ama üzülmedim desem yalan olur çünkü illa gösterirdi diye düşünüyorum

X