💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

edahandro edahandro S simurgggg kızçelerim yine ben 🤣🤣 şimdi ben iğne gününü mü 1 sayıcam yarını mı ? 🤣 Bugün yaptığım teste -1 mi yazıcam 0 mı 1 mi 🤣
Yarın iğnenin birinci günü canım

Ama döllenme(çatlamadan sonra) sayacaksın 36 saat sonrasından itibaren sayacaksın. Aşılama sayması gibi
Mesela bugün 36. Saatinse yarın 1. Günün olacak. 12. Gün sonucunu görürsün canım

Yarın iğnenin birinci günü canım

Ama döllenme(çatlamadan sonra) sayacaksın 36 saat sonrasından itibaren sayacaksın. Aşılama sayması gibi
Mesela bugün 36. Saatinse yarın 1. Günün olacak. 12. Gün sonucunu görürsün canım
Anladım canım çok teşekkür ederim 🥰

Sağlıksız olduğunu ancak tüp bebekte anlayabiliyormuş doktorlar
Biz sağlıksız ya da boş diyemeyiz canım. Kendini böyle olumsuz cümlelere alıştırma. Benim doktorum hep der ki kendi eşi 7. Gün çatlamış ve bebekleri öyle olmuş. 10. Gün veya 20. Gün çatlaması kalite konusunda kıstas değil. Benim bilgim ve tecrübeme istinaden... Ben tüp bebeğe geçiyorum Canım. Yaşım ileri bekleyecek zamanım kalmadı
Hayırlı olsun bebegim belki budur hayırlısı yaş kaç? Nerde başladın tüp bebege içimi rahatlattın biraz ama benim amh1 ondan korkuyorum bende çok uzun zaman vermedim kendime yapıcak bişi yok zorlamaya gerek yok belki hayırlısı bu

Hayırlı olsun bebegim belki budur hayırlısı yaş kaç? Nerde başladın tüp bebege içimi rahatlattın biraz ama benim amh1 ondan korkuyorum bende çok uzun zaman vermedim kendime yapıcak bişi yok zorlamaya gerek yok belki hayırlısı bu
35 kuzum. İki ay sonra 36. Amh yumurta rezervini gösteriyor sanırım. Kalitesini de gösteriyor mu tam emin değilim. Benim amh bakıldı ama doktor muayenede söyleyecekmiş. Bu hafta adetim gelirse başlayacağım canım. Benimki bilinen bir klinik değil. Bahçeci falan değil canım. Bence umutsuz olma. Hayat mucizelerle dolu.

Eklentiler

• Screenshot_20231108_214634_Gallery.jpg
    Screenshot_20231108_214634_Gallery.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 48
İşte muhteşem bi takip Merveeee57 Merveeee57 yapacaksan böyle yap kesinlikle 😍 her gün beni de etiketle. Ama böyle alt alta koyup foto at kuzum ki farkı görebilelim
Tam olarak planım bu kuzum 💓 hatta ben bugünden başladım test yapmaya her günü göreyim diye 🤣

Bu sabahki pozitif sonraki takipti kuzum. Az once attigim sana ozel🤣🥰 igne sonrasi takip. Psikopata baglamadan hamile kaldigim iyi olmus soyle bir donup bakiyorum da galeriye🤣🤣
Aaa kuzucum bu fotoyu daha önce de atmıştın ben de hemen kaydetmiştim 🤣 canımsın bana özel attı bi de 🫶 iyi ki hamilesin bence de sıra bende inşallah 🤣

X