💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Eklentiler

• 20231108_141122.jpg
    20231108_141122.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 41
Kız ne sıkılması 😂 Atabilirsin ne zaman istersen sıkılmayız hiç. Hem iyi test lafının üstüne gelirmiş. Sana yazarken kargom geldi elim ayağıma dolandı koşa koşa aldım testlerimi. :halay:
🤣🤣🤣 test yoldaşım benim geçen ay da denk gelmişti yine aynı gidiyoruz inşallah bu ay hepimizin olur 😍🫶
Sende başlarsın artık yapmaya 🤣

🤣🤣🤣 test yoldaşım benim geçen ay da denk gelmişti yine aynı gidiyoruz inşallah bu ay hepimizin olur 😍🫶
Sende başlarsın artık yapmaya 🤣
Bu gece patlatayım ben de bi test 🤣 Test yapmayalı kaç gün oldu gari. Heyecanlandım bak şimdik test yoldaşı. 🤭

At canım at severiz test yorumlamayı 😍 ama daha var yumurtlamaya ☺️
Aynen daha var uygulamada öyle gözüküyor geçen ay uygulamaya göre tam yumurtlama günü test yapmıştım pik çıktı o yüzden önceki günlerde mi pik oldu yoksa o gün mü oldu bilmediğim için bu ay başından itibaren deneyeyim istedim. Malum bu ay B bernaad kaç gün pik görür gibi oldu ama her yeni testi daha koyu oldu o yüzden merak ettim bi gözlemleyeyim kendimi diye 😍🫶

Aynen daha var uygulamada öyle gözüküyor geçen ay uygulamaya göre tam yumurtlama günü test yapmıştım pik çıktı o yüzden önceki günlerde mi pik oldu yoksa o gün mü oldu bilmediğim için bu ay başından itibaren deneyeyim istedim. Malum bu ay B bernaad kaç gün pik görür gibi oldu ama her yeni testi daha koyu oldu o yüzden merak ettim bi gözlemleyeyim kendimi diye 😍🫶
Bence de kuzum elinde testin de varsa her gün aynı saatte yap hem bedenini de tanıyorsun böylece 🥰

Aynen canım deneye yanıla öğreniyoruz süreci . Her gün yeni bişeyler öğreniyorum buradan vallahi iyi ki varsınız hepiniz 😍💕 ben ovu testini kullanalı daha bu 2. Ayım oluyor o yüzden daha yeniyim 😂
Kız ben 2 yıl 3 aydır uğraşıyorum daha dün yeni bi şey öğrendim 🤣 sonu yok

Kız ben 2 yıl 3 aydır uğraşıyorum daha dün yeni bi şey öğrendim 🤣 sonu yok
Bende 2 yıldır uğraşıyordum ovu testi yapmam gerektiğini geçen ay öğrendim şok oldum böyle bi şeyi bilmediğim için vallahi öğrendiğim an sipariş ettim pik günüme anca geldi kargo . Hemen yaptım . yapar yapmaz da pik gördüm ama olmadı bu ay da deneyecez yapacak bir şey yok olana kadar yılmak yok 😂🙏😍

Bende 2 yıldır uğraşıyordum ovu testi yapmam gerektiğini geçen ay öğrendim şok oldum böyle bi şeyi bilmediğim için vallahi öğrendiğim an sipariş ettim pik günüme anca geldi kargo . Hemen yaptım . yapar yapmaz da pik gördüm ama olmadı bu ay da deneyecez yapacak bir şey yok olana kadar yılmak yok 😂🙏😍
Aynen öyle umutsuzluğa yer yok kuzucumm 😍

Aslında gerekmiyor ama zamanı tutturmak için iyi bir şey. Yoksa düzenli ilişki ile de takip etmeden olur. Püf noktası ise sadece testlere uymak için fıtı fıtı yapma psikolojisine girmemek lazım. Yoksa bir bıkkınlık gelebiliyor. Onun dışında gebelik testi yapana kadar test yapma isteğini gideriyor, çok iyi.😂

Kuzum ya yumurtlama akıntın normal akıntılardan mıydı? Yani şeffaf sünen, yoksa sonrasında lekelenme şeklinde mi oldu ?
Lekelenmem yoktu normal akıntı geldi kuşum. Kaç aydır yumurtlamam olırdu ama akıntım olmamıştı. Bir de ilk kez tahminimce ya çatlamada ya da öncesinde çok kasığım ağrıdı. Belirti aramıyorum zaten sadece merak ettim yumurta çok büyüyünce ağrıyor herhalde🥰

Canım bilmiyorum ki iyi mi değil mi. Ama bu ay benim klomenden dolayı olabilir baya yumurtlama ağrısı oldu. Bu konuda klomen uzmanımız @edahandro daha net bir yorum yapabilir belki. İnşallah senin de hayırlı haberini alırız en yakın zamanda
İnşallah canım bakalım. Aralıkta eşime doğum günü hediyesi almaktan yırtarım inşallah 🤣🤣

X