💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Valla canım inanır mısın son 2 3 aydır psikolojik midir bilmem acayip belirti yaşıyordum. Her ay belirti yaşıyorum ama hep negatifti. Bu ay da göğüs ucu hassasiyeti ve çok az göğüs ağrısı yaşadım sadece. Bariz bir kasık ağrısı falan yoktu yani. Bu sefer de kesin olmadı diyerek hiç ihtimal vermeyerek test yaptım açıkcası. Ama en az belirtim olduğu ay pozitif çıktı. Sadece klomenden dolayı sanırım yumurtlama dönemi baya kasık ağrılıydı. Sonra geçti zaten .Benim de bugün 11.gün yapsan çıkar heralde .
İnşallah canım ben de aynı şekilde hep belirti yaşadım bu ay umutsuzum o yüzden bakalım hayırlısı olsun Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin insallah 💗💗

sacibelinde sacibelinde B bernaad @benaroz Merveeee57 Merveeee57 @tatluboncuk kizlarim ve etiketleyemedigim kizcelerim belki beni merk ediyrsunuz diye yaziyorum bugün 15.gün ve kirmizilar geldi.. 1 gun gecikme oldu sadece okadar sanci agri cektim hepsi regli icn hazirlikmis mucizeme bu ayda kavusamadim bana hep destek oldugunuz icin yanimda oldugunuz icin allah razi olsun buay serbest takilcam kendimi biraz topladiktan snra insallh donerim araniza hakkinizi helal edin canlarim benide dualarinizdan eksik etmeyin hepiniiz dikakt edin kendinize mucizler bizimle olsun allah bize merhamet etsin 🤲🏻😓 cok opuyrum hepinizi canlar

Zumruduanka96 Zumruduanka96 canim beni listeden silebilirsin umarim mucizelerimize kavusmak dilegi ile 🦋
Herşeyin hayırlısı kuzum rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur ❤️en kısa zamanda kavuşacaksın bebişine🙏ama neden siliyorumm

Canimm sen napiyosun. Site hala ara ara hata veriyor da bakalım. Benim çiş sorunum oldu bugün acildeydim çok şükür her şey yolundaymis 🙏🙏
Canım bende bugün ovü testine başlıcam adet biteli 2 gün oldu aslında bir hafta sonra başlayacaktım da labo almıştım geçen ay bitsin de innovita alayım diye erkenden yapmaya başlayacam 😂🤣

X