💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Oyy bende seni yicemm 🥰 Kuzum benimm sana iyi gelecek olan buysa öyle yap tabi inşallah kafanın içindeki sesleri susturup huzurlu bir ay geçirirsin sonrasında muhteşem bir dönüş yaparsın 😍🙏🏻
Amiinn aminnn bebişim bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur yeterki inancımızı umudumuzu kaybetmeyelim ❤️
Insallh cannnnn kafami bir topliyim adapte olayim su sinavlarda var vizeler basladi ben daha kitap acamadim 😅 cok amin kuzum 🦋
Canımm hemen yıkılmak umutsuzluğa kapılmak yok, bu ay olmazsa önümüzdeki ay 🙏🏻
Herşeyin bi zamanı var..
Ama daha iyi hissedeceksen ara vermek iyi gelecekse ara ver tabii ki♥️
İnşallah herşey dilediğin gibi olsun🥰
Biz buradayız🤗
Yok tatlim umut herdaim var rabbim bir kapiyi acar digerini acar iyiki varsiniz iyikiiiiiiiiiiii🩵🤲🏻
Canım benim senin için ne iyi gelecekse öyle yap. Bende herkesi çok seviyorum benimle üzüldüler, sevindiler, endiselendiler dediğin gibi çok güzel destekler, temmeniler,dualar oldu. Aslında en iyisi çok düşünmemek her şeyin bir zamanı var ve inan ne zaman en iyi zaman bunu biz asla bilmiyoruz🥲 her şey dileğin gibi olur ve mucizene bir an önce kavusursun inşallah 🥰🙏🙏
Bende cok seviyrum sizi cidden herseyimde tek destekcim sizsiniz ya sizi yicemmm burda herkes birbirine el etek umudumuz koreltmesin rabbim yar ve yardmcimiz olsun cannnnn🦋🩵
Herşeyin hayırlısı kuzum rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur ❤️en kısa zamanda kavuşacaksın bebişine🙏ama neden siliyorumm
Aynen ole tatlisimm bizde belki mucizemize kavusuruz canim buay esim yurtdisina cikacak bende kafami toplamam lazim oda yetmezmis gibi vizelerimde yaklasti adapte olmam lazim toparlanayim allhin izniyle allahin izniyle rabbim mucizelerimize kavustrsun bizi iyiki varsiniz hepiniz🤲🏻

DUALARDA BULUŞALIM 🦋🩵🤲🏻

Valla canım inanır mısın son 2 3 aydır psikolojik midir bilmem acayip belirti yaşıyordum. Her ay belirti yaşıyorum ama hep negatifti. Bu ay da göğüs ucu hassasiyeti ve çok az göğüs ağrısı yaşadım sadece. Bariz bir kasık ağrısı falan yoktu yani. Bu sefer de kesin olmadı diyerek hiç ihtimal vermeyerek test yaptım açıkcası. Ama en az belirtim olduğu ay pozitif çıktı. Sadece klomenden dolayı sanırım yumurtlama dönemi baya kasık ağrılıydı. Sonra geçti zaten .Benim de bugün 11.gün yapsan çıkar heralde .
Kuzum hayırlı olsunnn. Yumurtlamadaki kasık ağrıısı iyi birşey mi ? 6 aydır ilk kez kasıklarım parçalandı. Çok ağrı çektim. İlk kezde yumurtlama akıntısı geldi.

Kuzum ben yumurtlama döneminde sürekli ağladım yatıyorum ağlıyorum kalkıyorum ağlıyorum video izliyorum ağlıyorum aşırı duygusaldım
Korunurken belki de buna bağlamadım diye farkına varmamışım diyorum ben de. Analık duygularım kabarıyore galiba tatlıponçik. :KK61:

Anladım kuzum peki ilk klomen denemen mi bir de hangi günleri değerlendirdiniz ?
Evet canım ilk denemem .valla canım çatlamadan 2 gün ve 4 gün önceyi değerlendirdik. çükü doktor gün aşırı olsun dedi. Bir de çatlama gününü değerlendirdik. pik gününü değerlendiremedik. Büyük ihtimalle çatlama öncesi ilişkiler tutmuş olabilir

Kuzum hayırlı olsunnn. Yumurtlamadaki kasık ağrıısı iyi birşey mi ? 6 aydır ilk kez kasıklarım parçalandı. Çok ağrı çektim. İlk kezde yumurtlama akıntısı geldi.
Canım bilmiyorum ki iyi mi değil mi. Ama bu ay benim klomenden dolayı olabilir baya yumurtlama ağrısı oldu. Bu konuda klomen uzmanımız edahandro edahandro daha net bir yorum yapabilir belki. İnşallah senin de hayırlı haberini alırız en yakın zamanda

Evet canım ilk denemem .valla canım çatlamadan 2 gün ve 4 gün önceyi değerlendirdik. çükü doktor gün aşırı olsun dedi. Bir de çatlama gününü değerlendirdik. pik gününü değerlendiremedik. Büyük ihtimalle çatlama öncesi ilişkiler tutmuş olabilir
Bence çatlama günü olan tutmuş canım hayırlısı olsun inşallah 😍 sağlıkla kucağına alırsın umarım 🙏 peki canım son bir şey sorucam bir sorunun var mıydı ? Yani pko ya da yumurtlamada falan bir sorun var mıydı ?

Merhaba kızlar bende innovita ovulasyon testi aldım ama bisey anlamadım ilk kez yapacağım 25 günde bi adet oluyorum ve yarın son günüm biter bitmez günde 1 kere mi yapmam gerekiyor anlatır mısınız çok heyecanliyim☺️

Bence çatlama günü olan tutmuş canım hayırlısı olsun inşallah 😍 sağlıkla kucağına alırsın umarım 🙏 peki canım son bir şey sorucam bir sorunun var mıydı ? Yani pko ya da yumurtlamada falan bir sorun var mıydı ?
Yok canım bir sorunum yok bildiğim kadarıyla. Zaten doktor o yüzden de iğne falan da vermedi sanırıım. Haa bir de belirti olarak sarı akıntım var, bir de bu aralar erkenden uykum geliyor.

Kuzum ya yumurtlama akıntın normal akıntılardan mıydı? Yani şeffaf sünen, yoksa sonrasında lekelenme şeklinde mi oldu ?

Yok canım bir sorunum yok bildiğim kadarıyla. Zaten doktor o yüzden de iğne falan da vermedi sanırıım. Haa bir de belirti olarak sarı akıntım var, bir de bu aralar erkenden uykum geliyor.
Belirtiler tam olarak gebelik belirtileri inşallah sağlıklıdır 😍

Ayy canım çok teşekkür ederim. Böyle birbirimizin sevinciyle seviniyoruz ya, o yüzden çok seviyorum burayı 🤩🥰Lütfen benim için dua edin kızlar kimyasal olmasın bu sefer😞
Hayırlısıyla sağlıklı bir gebeliktir ve de sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım.

Yapmaz mıyım askım şimdi ilk testimi yaptım bile 🤣 atıyorum adet biteli 2 gün oldu dayanamadım başladım 😂🤦🏽‍♀️
Güzel güzel at testlerini bakalım burdan kız. Test görmek hoşumuza gidiyi. Iyi yapmışsın. Benim de yolda testlerim hele bi gelsin başlarım. 🤣

Ovu testi vol1 🤩
Bi on gün beni çekeceksiniz artık 🤣 sıkılırsanız atmam her gün 😂 zaten uygulamada pik 8 gün sonra gösteriyor daha 🫠
sacibelinde sacibelinde B bernaad tavsankulak_17 tavsankulak_17 Merveeee57 Merveeee57 B bernaad @Blue_girll Zumruduanka96 Zumruduanka96
IMG_0404.jpeg

X