💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

@sacibelinde B bernaad @benaroz Merveeee57 Merveeee57 tatluboncuk tatluboncuk kizlarim ve etiketleyemedigim kizcelerim belki beni merk ediyrsunuz diye yaziyorum bugün 15.gün ve kirmizilar geldi.. 1 gun gecikme oldu sadece okadar sanci agri cektim hepsi regli icn hazirlikmis mucizeme bu ayda kavusamadim bana hep destek oldugunuz icin yanimda oldugunuz icin allah razi olsun buay serbest takilcam kendimi biraz topladiktan snra insallh donerim araniza hakkinizi helal edin canlarim benide dualarinizdan eksik etmeyin hepiniiz dikakt edin kendinize mucizler bizimle olsun allah bize merhamet etsin 🤲🏻😓 cok opuyrum hepinizi canlar

Zumruduanka96 Zumruduanka96 canim beni listeden silebilirsin umarim mucizelerimize kavusmak dilegi ile 🦋
Canım benim mucizelerimiz vaktini bekliyor sana ne iyi gelecekse onu yap sonra iyi hissettiğinde gel biz burdayız 🥰

E2 icin laboratuvarun referans araligi ne gosteriyor kuzum? Ben 400e kadar normal diye biliyorum ama olcum tekniğine gore degisiyordur belki bu deger araligi. Doktor yorum yapti mi dusuk degil de zaten. Yuksekse bile ne olduguna dair?

Iliski bizde her gun oldu kuzum. 3 gun arka arkaya. Cuma aksam igneyi yap demisti dr. Cuma cmt pazar iliski demisti. Ama cmtsi pazar pazartesi oldu iliski. Bence sperm sorunu yoksa gun aşırı fazla tedbirli bir yaklasim oluyor. 11de yapacaksan igneyi bu aksam ve yarin aksam ve bir sonraki aksam denerdim ben kuzum ama yine de sen bilirsin tabi. Yarin aksamki iliski ozellikle ignenin 36. Saaatine denk gelir. Zaten agridan anliyorsun catlamanin oldugunu
Evet kuzucum yarından başlamayı düşünüyorum ben de ve 3 gün üst üste olacak inşallah 😍 kuzum E2 de doktor maaşallah çok yüksek çıkmış dedi iyi bi şeymiş yani ne kadar yüksek olursa o kadar kaliteli oluyomuş hatta bu yüzden ikiz konusunda tekrar uyardı doktor bu değeri görünce ama tam da anlayamadım heralde iyi bi şey 🤣

Kuzum bir gebenin günlüğünü takip ediyor musun tam yumurtaların çatlayacağu ovülasyon testinin pik olduğu dönemde estradiol yani e2 değerine baktırırsan sana yumurtanın kaliteli olup olmadığını söylermiş ve 200 üstü olunca o ayki yumurtan sağlıklı olurmuş senin bence değerin süper 😍❤️
Yaa inşallah öyledir kuzucum bu ay bizim ayımız olacak inşallah 😍 iyi ki klomen tedavisini geciktirmedim daha fazla hemen başladım

Kızlar herkese merhaba çok rica etsem bakar mısınız lütfen 6 aydır çatlatma iğnesi femara kullanıyorum. 2 kez gebe kaldım ama pıhtılaşmadan dolayı düştüler. én son geçe ay yine gebeydim. iğne etkisi 11.gün gitti 12.gün koyulaşmaya başladı test. Ama bu ay ısrarla son 4 gündür ne koyulaşma var ne silinme var. aynı gidiyor. size atıyorum şimdi. başına böyle bişey gelen varmı? neden gitmiyor iğne etkisi

Eklentiler

• 621AC816-8F78-4DF8-813F-C86E626D24BE.jpeg
    621AC816-8F78-4DF8-813F-C86E626D24BE.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_7422.jpeg
    IMG_7422.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 34
  • 8C489641-6B5B-4119-B6FC-54B46F5A66F5.jpeg
    8C489641-6B5B-4119-B6FC-54B46F5A66F5.jpeg
    150,1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Evet kuzucum yarından başlamayı düşünüyorum ben de ve 3 gün üst üste olacak inşallah 😍 kuzum E2 de doktor maaşallah çok yüksek çıkmış dedi iyi bi şeymiş yani ne kadar yüksek olursa o kadar kaliteli oluyomuş hatta bu yüzden ikiz konusunda tekrar uyardı doktor bu değeri görünce ama tam da anlayamadım heralde iyi bi şey 🤣
Oo super iste ne guzel🥰🥰 tum sartlar uygun ikiz bebisleri bekliyor🥰

Kuzum yukarda sordum ama görmedin sanırım 🥰 klomen kullandın sanırım bu ay peki çatlatma iğnesi de kullandın mı ? E2 değerin ve yumurtaların nasıldı ?
Canım görmedim galiba kusura bakma. Evet klomen kullandım ama çatlatma iğnesi kullanamadım. Doktor bana reglken klomen ve duphaston verdi. Bir daha da gitmedim ,gel demediği için

Kızlar benim göğüsler aldı başını gidiyor 😂😂 nereye gidiyor ben de bilmiyorum. Damarlar görünüyor resmen üstünde yunurtlamadan beri böyle bakalım adet olacak mıyım belirti mi acaba 😊
Valla bu benim icin 10 numara gebelik belirtisiydi kuzum. Hep onu aradim. Goguslerdeki degisim bence yadsinamaz bir gosterge olabilir🙏🙏🥰

Canim hayrli olsun masallh katlanarak cogalsin senin adina cok sevindim darisi bizlerin basina allah kucagina almayi nasip etsin mis kokulunu cennetinden emanetin mujdelenmis 🩵
ÇOok sağol canım Allah razı olsun inşallah sağlıkla ilerler. Rabbim bu duyguyu yaşamak isteyen herkese yaşatsın inşallah

Belirtin var mıydı canımm. Benim bugun tahmini 11.gün bat 11 Kasım tahmini o da. Regl kaç gün kala çıktı canım. Ben test yapmadım belirtim yok diye
Valla canım inanır mısın son 2 3 aydır psikolojik midir bilmem acayip belirti yaşıyordum. Her ay belirti yaşıyorum ama hep negatifti. Bu ay da göğüs ucu hassasiyeti ve çok az göğüs ağrısı yaşadım sadece. Bariz bir kasık ağrısı falan yoktu yani. Bu sefer de kesin olmadı diyerek hiç ihtimal vermeyerek test yaptım açıkcası. Ama en az belirtim olduğu ay pozitif çıktı. Sadece klomenden dolayı sanırım yumurtlama dönemi baya kasık ağrılıydı. Sonra geçti zaten .Benim de bugün 11.gün yapsan çıkar heralde .

@sacibelinde B bernaad @benaroz Merveeee57 Merveeee57 tatluboncuk tatluboncuk kizlarim ve etiketleyemedigim kizcelerim belki beni merk ediyrsunuz diye yaziyorum bugün 15.gün ve kirmizilar geldi.. 1 gun gecikme oldu sadece okadar sanci agri cektim hepsi regli icn hazirlikmis mucizeme bu ayda kavusamadim bana hep destek oldugunuz icin yanimda oldugunuz icin allah razi olsun buay serbest takilcam kendimi biraz topladiktan snra insallh donerim araniza hakkinizi helal edin canlarim benide dualarinizdan eksik etmeyin hepiniiz dikakt edin kendinize mucizler bizimle olsun allah bize merhamet etsin 🤲🏻😓 cok opuyrum hepinizi canlar

Zumruduanka96 Zumruduanka96 canim beni listeden silebilirsin umarim mucizelerimize kavusmak dilegi ile 🦋
Kuzucumm üzüldüm ya çok umutluydukk 😔
Varsa helal olsun tabi ama böyle veda eder gibi yazmak nee, kendini toparlayıp hemencik döneceksin aramıza ❤️
Hem bu ay bebek düşüncesi olmadan deneyip hamiş dönersin belki çok amiiinnn 😍
İyi bak kendine kuzucum çok özletmeden dön ❤️

Kız senin ikiz mi olacak yoksa valla doktor da dediğine göre Allah büyük inşallah gönlüne göre versin 😍❤️❤️

X