💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

S simurgggg kuzuumm doktordan çıktım estradiol 1111 çıktı prolaktin de 1 haftada normale dönmüş 5.5 çıktı 😍 demek ki gerçekten iyi gelecek diye yanlış şeyler yapmışım prolaktinimi yükseltmiş, o yanlışlarımı düzeltince 1 haftada normale döndü 😍 çatlatma iğnemi aldım yarın 11 de vurucam inşallah ♥️
Kuzum super ya. Prolaktin o zaman gercekten yediginden ictiginden firlamis demekki. Normale inmesine cok sevindim. Onunde hic bir engel kalmadi. Kritik 3 gun basladi senin icin. Gazan mübarek olsun🥰🥰🥰 10 gun sonra guzel haberi almak umuduyla🙏🙏

Aaaa noldu kuzum? Dun hic bakamadim simdi tam oturup etiketlerden okumaya baslamistim. Hayirdir ya? Iyisin dimi? Sanci mi oldu yine
Yok kuzum bu defa da sürekli çişim vardı 🤦🏻‍♀️ ama aşırı derecede çişe cikiyorum adam akıllı bişi yok idrar yolu enfeksiyonu oldum sandım hemen acile gittik keseye baktılar yine bir de idrar verdim doktor enfeksiyon değil dedi bol su iç dedi.

Kuzum bende 11. Gün testi yapıp çöpe atmıştım belki hatirlarsin negatif sanmıştım. 😅😅 Aslında değilmiş ertesi gün sabah net gördüm cizgiyi yani 12. Gün. O günün akşamı verdiğim kanda ise 89.6 çıkmıştı. 11. gün silik çizgiyi farketseydim muhtelemen 40 li bir şey görecektim betada😅 kan ver istersen kuzum.
Biraz bi koyulaşma takibi yapmayı düşünüyorum canım . Eğer istediğim gibi koyulaşırsa kan veririm bakalım . Buraya da atarım siz de yorum yaparsınız artık koyulaşmış mı diye .Kimyasallarım var diye korkuyorum koyulaşma olmazsa diye:KK43:

Canımm o zaman bu sonuç tamamdır okeydir bebektir 😍😍😍😍 inşallah test hatası değilse hamillessiiinn 🧿🧿🧿🧿🤗💃💃💃💃💃💃 hayırlı uğurlu olsun kuzum. Klomen sana çok iyi geldi maşallah 😍😍😍 çok çok çok sevindim.
Canımm benim senin sevincini yerim Çooook teşekkür ederimmm:KK200::KK200: İnşallah yakın zamanda sana da hayırlısıyla nasip olur inşallah gönülden duamı ettim :-)

Yok kuzum bu defa da sürekli çişim vardı 🤦🏻‍♀️ ama aşırı derecede çişe cikiyorum adam akıllı bişi yok idrar yolu enfeksiyonu oldum sandım hemen acile gittik keseye baktılar yine bir de idrar verdim doktor enfeksiyon değil dedi bol su iç dedi.
Aa o bende de var kuzum. Bir de zor yetisiyorum resmen ama idrar tahlili temiz cikti. O yuzden belirtilere ekledim ben onu😊 ayy iyi sevindim ya ciddi bisey olmamasina🥰🥰 simdi basabas gidip en basindan takip edince sureci sende olan bisey bende olmus gibi etkiliyor valla. Hep guzel haberler alalim insallah kuzum🙏🥰

Biraz bi koyulaşma takibi yapmayı düşünüyorum canım . Eğer istediğim gibi koyulaşırsa kan veririm bakalım . Buraya da atarım siz de yorum yaparsınız artık koyulaşmış mı diye .Kimyasallarım var diye korkuyorum koyulaşma olmazsa diye:KK43:
Hiç korkma için rahat olsun endişe iyi bir şey değil. Bende çok endişeliyim iyi gidiyoruz şuan çok şükür. İyi düşünelim iyi olsun 🙏🙏

Sana hemen koyulasma takip cizelgesi atalim kuzum 🤣🤣 burdan bakabilirsin🥰

Eklentiler

• Screenshot_20231108_094648_Gallery.jpg
    Screenshot_20231108_094648_Gallery.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 50
Olumsuz hic dusunme kuzum inşallahh iyi olacak. Ben de cok kimyasal gecirdim. Buradaki herkesi de illallah ettirmiştim umutsuzlugumla. Hala da koyulasmaya inanamiyorum. Donup donup bakiyorum bazen. Guzel haberlerle gel her sabah buraya🥰

Aa o bende de var kuzum. Bir de zor yetisiyorum resmen ama idrar tahlili temiz cikti. O yuzden belirtilere ekledim ben onu😊 ayy iyi sevindim ya ciddi bisey olmamasina🥰🥰 simdi basabas gidip en basindan takip edince sureci sende olan bisey bende olmus gibi etkiliyor valla. Hep guzel haberler alalim insallah kuzum🙏🥰
Yolk sac oluşmuş kuzum bu boş gebelik olmadığı anlamına geliyor 3-5 güne bebisi görürüz dedi doktor. Korkularım vardı, kimyasal,boş ve dış gebelik. Şimdilik bunların hicbiri olmadığından %100 emin olduk. Eşim de diyor sen kese fotosu almaya mi gidiyon napiyon sürekli acildeyiz diyor 😅😅 valla çok korktum ya idrar yolu enfeksiyonundan. Çünkü aile hekiminde dediler ki ilk 3 ay düşüğe son 3 ay erken doğuma sebep oluyor. En ufak bir gariplik hissedersen mutlaka idrar ver dediler. Bende keyfimdem gitmedim yani. Ama sağolsun doktor her gittiğimde ultrasonda gördüğünü ayrıntılı anlatıp bir görsel tutuşturdu elime 🥰🥰

Yolk sac oluşmuş kuzum bu boş gebelik olmadığı anlamına geliyor 3-5 güne bebisi görürüz dedi doktor. Korkularım vardı, kimyasal,boş ve dış gebelik. Şimdilik bunların hicbiri olmadığından %100 emin olduk. Eşim de diyor sen kese fotosu almaya mi gidiyon napiyon sürekli acildeyiz diyor 😅😅 valla çok korktum ya idrar yolu enfeksiyonundan. Çünkü aile hekiminde dediler ki ilk 3 ay düşüğe son 3 ay erken doğuma sebep oluyor. En ufak bir gariplik hissedersen mutlaka idrar ver dediler. Bende keyfimdem gitmedim yani. Ama sağolsun doktor her gittiğimde ultrasonda gördüğünü ayrıntılı anlatıp bir görsel tutuşturdu elime 🥰🥰
Cok iyi masallah🧿🧿 iyi yapmissin kuzum. Kafaya takacagina gidip baktrmak en iyisi. o zaman pazartesi kalp atimi gorebilir miyiz acaba ya? Bebis gorunur gorunmez de kalp atimi oluyor mu acaba nasil oluyor?

Ben de eşime yaptıracaktım 😅 eşim bana yapacam diye kendi eline sapladı iğneyi 🤣 çok stres olmuştu. Öyle olunca ben kendim yaptım, çok da kolay olmuştu. Eşin yaparsa ne mutlu 😍 kolaycacık hallolur inşallah canım. Evet göbek deliğinin üç dört parmak yanı. Youtubeda videoları var. Doktorun göstermiştir gerçi muhtemelen. Göbek en güzeli canım.
Tamamdır kuzucum çok teşekkür ederim 🥰 son 1 saat 🤣

Kuzum super ya. Prolaktin o zaman gercekten yediginden ictiginden firlamis demekki. Normale inmesine cok sevindim. Onunde hic bir engel kalmadi. Kritik 3 gun basladi senin icin. Gazan mübarek olsun🥰🥰🥰 10 gun sonra guzel haberi almak umuduyla🙏🙏
Aynen öyle kuzucum demek ki yediğimiz içtiğimiz çok etkiliyomuş prolaktini bu da herkesin aklında bulunsun 🤣 peki e2 hakkında senin bir fikrin var mı ? Bir de kuzucum senin ilişki günlerin hangi günlerdi ? Doktor bana perşembe cumartesi ve pazartesi ilişki önerdi ama emin de olamadım

X