💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet kuzum verdi bugün 11 de vurucam kendim 🥰 ilk kez kullanıyorum çok heyecanlıyım 🤣
Çok zevkli oluyor iğneyi vurmak 😍 ben de ilkinde çok heyecanlıydım. Hiç hiç acımıyor. Hiç kendini kasma. Anın tadını çıkar kuzum 😍 iğneden sonra da HCG testi yapılmaz haberin olsun. Başta yalancı pozitif gösteriyor. 11-12. Günden sonra HCG testi doğruyu gösteriyor.

Evet kuzum verdi bugün 11 de vurucam kendim 🥰 ilk kez kullanıyorum çok heyecanlıyım 🤣
Bir de o iğne acayip hamişlik belirtisi göstermeye sebep oluyor. Ben ilk iki iğnede kesin hamileyim sanmıştım. Sonra çok kırıklığı oldu. Ondan belirtilere çok kendini kaptırma kuzucum. En güvenilir kriterin HCG testi olsun. İğneden 30-40 saat aralığı adet ağrısı gibi bir ağrın olabilir. Bu çok normal. Çatlasın diye uyaracak yumoşlarını. Hadi gazan mübarek olsun kuşum 😍😍 selametle 🙏 inşallah bebişine kavuşmanda vesile olur bu yaptıkların ve çaban 🙏🥰😍

Ayyy canım benimmm çok teşekkür ederiiim. Koyuluk iyi galiba değil mi bugün 11. gün yanlış hesaplamadıysam. Hcg kaç civarıdır acaba?:KK28:
Kuzum bende 11. Gün testi yapıp çöpe atmıştım belki hatirlarsin negatif sanmıştım. 😅😅 Aslında değilmiş ertesi gün sabah net gördüm cizgiyi yani 12. Gün. O günün akşamı verdiğim kanda ise 89.6 çıkmıştı. 11. gün silik çizgiyi farketseydim muhtelemen 40 li bir şey görecektim betada😅 kan ver istersen kuzum.

Çok zevkli oluyor iğneyi vurmak 😍 ben de ilkinde çok heyecanlıydım. Hiç hiç acımıyor. Hiç kendini kasma. Anın tadını çıkar kuzum 😍 iğneden sonra da HCG testi yapılmaz haberin olsun. Başta yalancı pozitif gösteriyor. 11-12. Günden sonra HCG testi doğruyu gösteriyor.
Kuzucum ben zaten eşime yaptırıcam kendime hiç güvenmiyorum 🤣 en mantıklısı göbekten demi ?

Evet sonra sabah kalktım yine vazgeçtim kuzummm dün misafirlerim vardı sabah anca hazırlanıp geldim işe 😂 bugün bel ağrım var ve kasıklarımda doluluk var olabilirim regl beklemedeyim bugün çatlamanın 16. Günü gecikme payı veriyorum kendime ☺️
Bu doluluk hissini sacibelinde sacibelinde söylediğinde hamile çıktı 🙈 umudum var senden hadi insallahhh ☺️🙏🏻

Bir de o iğne acayip hamişlik belirtisi göstermeye sebep oluyor. Ben ilk iki iğnede kesin hamileyim sanmıştım. Sonra çok kırıklığı oldu. Ondan belirtilere çok kendini kaptırma kuzucum. En güvenilir kriterin HCG testi olsun. İğneden 30-40 saat aralığı adet ağrısı gibi bir ağrın olabilir. Bu çok normal. Çatlasın diye uyaracak yumoşlarını. Hadi gazan mübarek olsun kuşum 😍😍 selametle 🙏 inşallah bebişine kavuşmanda vesile olur bu yaptıkların ve çaban 🙏🥰😍
İnşallah kuzucum inşallah 😍 yok ben kendimde hiç belirti aramam normalde de her ay bütün belirtileri yaşıyorum zaten 🤣

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum ilişkiden kaç gün sonra kanda hcg cıkar en erken?

11. gün canım inşallah sana da nasip olsun adaşım benim:) Çatlatma iğnesi kullanmadım ,klomen ve duphaston kullandım:KK200:
Canımm o zaman bu sonuç tamamdır okeydir bebektir 😍😍😍😍 inşallah test hatası değilse hamillessiiinn 🧿🧿🧿🧿🤗💃💃💃💃💃💃 hayırlı uğurlu olsun kuzum. Klomen sana çok iyi geldi maşallah 😍😍😍 çok çok çok sevindim.

Kuzucum ben zaten eşime yaptırıcam kendime hiç güvenmiyorum 🤣 en mantıklısı göbekten demi ?
Ben de eşime yaptıracaktım 😅 eşim bana yapacam diye kendi eline sapladı iğneyi 🤣 çok stres olmuştu. Öyle olunca ben kendim yaptım, çok da kolay olmuştu. Eşin yaparsa ne mutlu 😍 kolaycacık hallolur inşallah canım. Evet göbek deliğinin üç dört parmak yanı. Youtubeda videoları var. Doktorun göstermiştir gerçi muhtemelen. Göbek en güzeli canım.

X