💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bu kararsızlıkta kalmanı anlıyorum ve çok normal karşılıyorum bende aynı kararsızlığı yaşardım çünkü😄😄 testlerden benden daha iyi anlayan arkadaşlar elbet vardır onların yorumu daha değerli olur bence☺️
Ovulasyon yaparım bu ay daha rahat olurum derken işin içinden çıkamayan ben 😅😅

Pik öncesi bir dolu bir boş devam ediyoruz dün boştu bugün değerlendirsem yarın artarsa nasıl yapıcam 4 gün üst üste olucak bugün boş geçsem mi bilemiyorum ay 😅
sperm sorunu yoksa benceee taktik maktik yok bam bam bam :KK70: şuan bozmadan 2 günde 1 devam edip, pik görünce hergün olsun bir 2-3 gün ne olacak :)

Kızlar çok cahilim ya şimdi bu ay pozitifsek mayıs annesi mi olcaz haziran annesi mi ? Son adete göre mi hesaplanıyor bilemedim..

Ovulasyon yaparım bu ay daha rahat olurum derken işin içinden çıkamayan ben 😅😅
Ayyy sorma aynısını bende yaşıyorum bugün döngümün 18.günü ve hala pik yokkk😄 kafamda sürekli deli sorularrrrr hem de iki gün önce sağ kasığımda inanılmaz ağrım oldu bacağıma kadar vurdu bu yumurtlama ağrısı değildir de nedir dedim hep

Ayyy sorma aynısını bende yaşıyorum bugün döngümün 18.günü ve hala pik yokkk😄 kafamda sürekli deli sorularrrrr hem de iki gün önce sağ kasığımda inanılmaz ağrım oldu bacağıma kadar vurdu bu yumurtlama ağrısı değildir de nedir dedim hep
Dertlar deryaaa olmuuşş 😅 Nazlı bebişler bizi bekliyor anlaşılan 😊

Canım dün boş geçtik bugün değerlendiriyimmi yarın daha koyu olmasını mı bekliyim 🙏
Kuzum ben bugün baktım kendi ovü testlerime. Benim 12. Günde böyle açık pembe olmuş. Bir sonraki gün pik olmuştu. Hemen ertesi gün silikleşmişti. Ben pik gününden başlamıştım ilişkiye 3 gün üstüste . pikle beraber başlayabilirsin. Sonuçta o gün ilişki olunca çatladığı an içerde hazır sperm bulunuyor olacak..çatlama günü ve sonraki gün de yaparsın.

Aynıyız canım benim de 13. Günüm sanırım yarın görürüz inşallah ❤️🙏
Evet ayniyiz simdi farkettim bende ilk defa kullndigimdan yorumlayamiyrumki 😅 insallh mucizelerimiz gelir 🤲🏻💕 bakalim ayni zamandami gelcek yumisler

Kuzum ben bugün baktım kendi ovü testlerime. Benim 12. Günde böyle açık pembe olmuş. Bir sonraki gün pik olmuştu. Hemen ertesi gün silikleşmişti. Ben pik gününden başlamıştım ilişkiye 3 gün üstüste . pikle beraber başlayabilirsin. Sonuçta o gün ilişki olunca çatladığı an içerde hazır sperm bulunuyor olacak..çatlama günü ve sonraki gün de yaparsın.
Ay hadi bakalım ❤️🙏

X