Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

5 6 gun önce yaptım çıkmadı bişe ondan dolayı korkuyorum sanırım yapmaya..:)

çok erken yapmışsın canım olsa da çıkmaz kimisinin adet gecikmesinden bir hafta sonra falan çıkıyo ki üstüne görme yaşıyosan eğer o gelen pembelik yerleşme kanamasıdır,bebek yerleşmeden hcg salgılamaz zaten inşallah hayırllı haber verirsin canım

16:30'da canım randevum daha var
bende senin gibiyim her ay 5-6 tane test yapıyorum yıpratıyorum kendimi:26:

anladım canım.

şimdi ben eczaneye giriyorum eşime sen dışarda bekle diyorum. eşim birtane test aldığımı sanıyor ama ben en az beş tane fln alıyorum

sonra eşimin haberi olmadan hepsini hergün kullanıyorum, merakımı yenemiyorum napim çünkü eşime her yaptığım testin negatif olduğunu söylemek istemiyorum, üzülmesin diye

bende ekime geldim kızlarrrrr... bat 1-2 ekim.umarım bu seferde görmeyiz o gıcıkkkkk kırmızıları.........

ben gittigdiyordan alıyorum canım toptan artık eczanye girmek istemiyorum
bende eşime hiç sölemiyorum test yaptıgımı kendini üzüyosun deyip kızıyo

geçen ayda adet kanamamdan 1 hafta once geldi pembeler gitti o yeşleşme kanamsıdır dıe duşunmuştuk diğer topicte kızlarla ama değildi 10 gun gecikmesli adet olmuştum bu ay adet gunumde geldi adet oldugumu snadım ama olmamışımmm . onun için çok umitlenmiyorummmmm..hayırlısı neyse olsun..

canım psikolojik bile olablir bende 2 aydır öle üstüne gördüm sanıyorum kanamalarım normal değil bugün gitcem doktora bakalım nolcak

ama ben geçen ay adet oldum gayette guzel oldumm:)) umarım psikolojik değildir ...

bazı gebelikler sağlıksız oldugun vucut kendisi adet kanamasıyla atıyormuş tabi bunu kadınlar anlamıyomuş ama bizimki meraklılar ve erşeyden haberi olan kadınlar :44::44:anlıyolarmış yerleşme kanamasını ya da adet öncesi testte pozitif çıkıp sonra adet olanlar varmış o yüzden doktorlarda tavsiye etmiyo aslında adet öncesinde gebeliği ögrenmeyi

bende ekime geldim kızlarrrrr... bat 1-2 ekim.umarım bu seferde görmeyiz o gıcıkkkkk kırmızıları.........

inşaallah canım, amin

ben gittigdiyordan alıyorum canım toptan artık eczanye girmek istemiyorum
bende eşime hiç sölemiyorum test yaptıgımı kendini üzüyosun deyip kızıyo
aslında böyle daha iyi, evine geliyor direkt. bende aslında ezcaneye girmek istemiyorum ama her seferinde
başka yerden almaya çalışıyorum, tanımasınlar diye, psikolojiye bakarmısın,
ne gereksiz bir düşünce aslında ama bende gülüyorum böyle düşündüğüme

aynen canım, geçen ay adetten 6 gün önce çok az bir lekelenme oldu ve araştırdım hemen tabi, yerleşme kanaması olabilirmiş. hatta adet gördüm normal günümde, yinede acaba dedim hep kendi kendime, ama değilmiş :44:

hayırlısı olsun canım, ama inşaallah bebek olsun bu belirtilerin, Allah gönlümüzden geçeni hayırlı kılsın inşaallah

[td] HAMİŞ ADAYI [/td]
[td] MÜJDELİ HABER GÜNÜ [/td]
[td] SONUÇ [/td]
[td]desperate20[/td]
[td]1 Ekim[/td]
[td][/td]

[tr]
[td]
plstgc
[/td]
[td]
1 ekim
[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]pikoloman[/td]
[td]2 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]Shummir[/td]
[td]3 Ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]Sengelen[/td]
[td]4 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]
zeynelim
[/td]
[td]
13 ekim
[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]
hully
[/td]
[td]
22 ekim
[/td]
[td][/td]

[/tr]

Son düzenleme:

Bizde psikoloji kalmadı ki adet olsak bile acaba üstüne mi görüyoruz olmasak hamileyiz bi yerimiz agrısın kesin hamileliekten paronayak olduk iyice

aynen canım insan çok kötü oluyo hem o kadar para veriyoruz testlere her ay bi sürü test
dogru dıosun valla cnm

ayy ıns. tutarımmm

kızlar ben çalışıyorum eşimle gidiş-geliş saatleri ve iznimiz aynı olduğu için testleri ondan ayrı alma imkanım olmuyordu,bende yöntem geliştirdim,eve iş yerinin servisiyle gittiğim için yolda eczane görünce rica ediyorum ,ilaç almam gerekiyo diyorm sağolsunlar durup bekliyolar beni,,bi ay okadar çok aldımki,artık servis şöforü eczane gördüğü yerde burda eczane var abla duruyummu diyodu,tam bi rezillik ya..........

canım yaa ben sımdı dayanamayıp su ovu testınden yaptım c cızgısı kalın t cızgısıde kalın ama onun kadar degıl sımdı bu ne anlama gelıyorrrr :44: yumurtluomuyummm

canım yaa ben sımdı dayanamayıp su ovu testınden yaptım c cızgısı kalın t cızgısıde kalın ama onun kadar degıl sımdı bu ne anlama gelıyorrrr :44: yumurtluomuyummm

ayrıca ben kasılarımın ağrısından ve gelen akıntının kıvamından yumurtladığımı anlıyorum,sende kasık ağrısı olmuyomu?

c çizgisinden daha koyu oluyo canım yumurtlayınca çok koyu mu rengi nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…