Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

sorma canı ya ne hallere düştük valla sende internetten al canım toptan al daha iyi olur

bende şimdi geldim doktordan herşeyimin normal oldugunu söledi hormon testi falan iistemiyorum dedi yumurtların falan iyi dedi çok sevindim yaaa

c cızgısı akdar koyu degıl cnm ama gene baya koyu ama c kadar degıl

benim cuma güünü öle çıkmaya başladı ve pazartesi yumurtladım yani diğer c de koyu çıktı pazartesi günü
bence sen değerlendir canım ne olur ne olmaz boş geçme her gün yapmaya devam et testleri farkı farkedersin zaten

canım ne kadarlık evlisin sen,bide neden bebiş olmuyodu sorun sendemiydi eşindemiydi

4 ayım daha canım ama sabırsızız biraz bi sorunumuz yok çok şükür ilk defa gittim doktora kontrol olayım dedim bişey yok herşeyin iyi hormon testine de gerek yok dedi spermiyogram istedi ona da bakalım dedi çok sevindim

Cnm inş.bebeğin seni fazla bekletmeden hemen gelir hayırlısıyla

ben 4 aydır canım sen ne zamndır istiyosun bu arada bat tariihini söle de listeye ekliyim

canım 1 yıllık evliyim.eşimde varikosel çıktı çift taraflı ameliyat oldu 3 ay önce ,bende çok şükür sorun yok,bizde bekliyoruz bakalım sabırsızlıkla bebişin ne zaman geleceğini...bence eşinde görünsün bi dr a, ne kadar erken davranırsanız o kadar zaman kazanırsınız.....bu arada bat 2 ekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…