Ekim Ayının Sonlarına Gelen Düğün İçin Nerelere Balayına Gidilir.

Troubledoll357357

Gel Bebeğim Göbüşüme Gel
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
1.660
1
27 Ekim de Düğünüm var Acaba Nereye Balayına Gitsek Güzel Olur Aslında Aklımda Bolu Var Büyük Abant Hotel Çok Güzel Siz Neler Düşünüyorsunuz?

Hanımlar merhabalar yenidenn.....

Ekimde evlenen çiftlerimiz için balayı tatil önerilerim var. Kısa tatil ayıranlar var ise bir kaç günlüğüne ;Abant - Sapanca gibi yakın bölge otellerinde, güzel bir sonbahar sabahına uyanabilir dökülen yapraklar içinde kısa bir yürüyüşe çıkabilirsiniz,Şömine etkeninide unutmamak gerek tabii :)

Ama dersenizki otel kapsamlı olsun zaten çok dışarı çıkmayacağım,herşey elimin altında olsun; Ozaman Antalya otellerini önerebilirim. O dönemlerde düşen fiyatları ve geniş kapasiteleri ile vazgeçilmez bir hal alıyorlar...Hava etkenini düşünüyorsanız çok takılmayın ;çünkü Antalya o tarihlerde gidilmeyecek kadar soğuk olmuyor. Antalyada havalar erken ısınır ama geç soğur :KK66:

bende antalya yı tavsiye ederim o zamanlarda gayet güzel oluyor hava bende ekim sonu evlenip 1 kasım da antalya ya balayına gitmiştim hemde fiyatlarda gayet uygun oluyor.

kızlar konuyu görünce bi tavsiyede bulunmak istedim eylül sonu evlendim eylül sonu ekim başına denk geldi tatilimiz deniz keyfi yapmak için akdenizi tercih ettik antalya en iyi yer bunun için bence istanbulda yağmur rüzgar varken biz orda yanıyoduk süper geçti

benm de 28 ekimde düğünüm var balayı için bolu düşünüyoruz ama karar veremedm manzaradan vazgeçip termal otele mi gitsek diyorum :)

bende Marmaris'i öneririm... Ekim sonunda hala denize girilebiliyor.
Otel olursa daha da rahat edersiniz.

ben birara marmarisi çok istedim ama ekimin 19 unda gitceğimiz için tatile açıkçası soğuk olur diye korktum sanki antalya daha sıcak olur gibime geliyor alanya kemer tercihlerim arasında ama aklımdan marmarisi de hala çıkaramıyorum :)

X