Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende iki gün önce gittim doktora 65 kiloyum 1.60 boyum bana da kilo vereceksin dedi kilonun etkisi var mı ki yaa

Günaydın.Ben instagramdaki bir gebenin gunlugu ile ovulasyon takibi yaptim cift çizgiyi gorduk o gece iliski olacak dedi.ertesi gun tekrar test yaptirdi catlamis dedi 3 gun daha iliski olacak dedi o ne dediyse yaptim valla hayirlisi bakalim.son 9 gun bat a

Bende iki gün önce gittim doktora 65 kiloyum 1.60 boyum bana da kilo vereceksin dedi kilonun etkisi var mı ki yaa
Cok kilon yokmus aslında bazi doktorlarda bi tuhaf bana kilo vermeye devam et ama cocuk icin bi engel yok dedi kesinlikle hamile kalamzsn bu kiloyla demedi 158 bnm boyum 88 kiloyum ama yapi olarak kilomu gostermiyorum genelde 75 76 goaterion derler

Birkaç kilo verince yumurta rezervleri daha sağlıklı oluyormuş o yüzden diyorlar. Bu kiloyla hamile kalırsan senin için sokıntı olabilir çünkü baya alınıyor hamilelikte. Yoksa tabiki 100 üz üzerindede hamile kalanlar oluyor.

Hmm anldim o konuda bilgim yok ilk hamileligimde 80le falan hamile kalmistim snrm ilk 5 ay hic kilo almamistim 6 kilo vermistim 86 87yle dogum yapmıştım saglik problemi de olmamıştı cok aukur tabiki her hamileleik farkli belki su an bu kiloyla kalsam sknt olur tabi bende vermekten yanayim zaten ilk basladgmda 99 kiloydum ve o zmn dusunmemistim hic zaten hamileligi

İnşallah hiçbir zamanda yaşamazsın canım sağlıcakla hamile kalıp alırsın bebeğini kucağına

İnşallah hiçbir zamanda yaşamazsın canım sağlıcakla hamile kalıp alırsın bebeğini kucağına
Amin canim hep beraber ins ben bu ay cok umutluyum nedense kimyasaldan sonra hemen ertesi ay hamile kalan cok olmus ya ondan psikolijik olarak etkilendim bilmiorum ins hyirlisyla olur

Kurumus-Maskara canım ben sayfanı görmemiştim, nerede bu kız diyordum ne güzel yapmışsın :)) Bende hemen aranızdaki yerimi alayım benim bat 14 ekim :)) umarın sayfan bana uğurlu gelir

Kurumus-Maskara canım ben sayfanı görmemiştim, nerede bu kız diyordum ne güzel yapmışsın :)) Bende hemen aranızdaki yerimi alayım benim bat 14 ekim :)) umarın sayfan bana uğurlu gelir
Hoşgeldin canım inşallah bu ay bekleyişin son bulur. Çok sakin bekliyorsun hissediyorum o sakinliğini ama içinde daha farklı duygular hissediyorsundur. Rabbim inşallah bu ay nasip eder bu mutluluğu :)

Hosgeldin canım! Sayfami acar acmaz seni etiketlemistim aslinda 2 arkadaşla beraber,bende gelmek istemedin sandım :) uğurlu gelsin canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…