Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Soğan kürü çok iyi ben idrar yılları enfeksiyonu olmuştum 2 defa içtim bisey kalmadı çok şükür. Ve adet bittikten sonra 10 15 gün içmeyi iyi buluyorlar regl dönemine kadar değil. Çünkü gebe kalmaya da yardımcı oluyormuş ama regl dönemine kadar iyi girmemelerinin sebebi adetle birlikte bebek de gidebilir diye (Allah korusun.) Deneyebilirsiniz.
Aslında bende denemek istiyorum ama soğan sevmiyorum kürünü 2 defa çok zor içtim 10 15 gün zor içerim :/ bide sabah akşam.

gunaydin canm kizlar gecenlerde ruyamda bebek emziriyodum goguslerimden coook sut geliyodu ancak bebegin kizmi erkekmi oldugunu bilmiyorum uyandim bi baktim sut varmi diye sıkınca sut geldi gogsumden

Sen de ovulasyon takibi mi yaptin
Günaydın yok adetim düzenli diye doktor 10- 14. Günleri her gün degerlendirin dedi. Ben onu 10 17. Güne kadar cikarip. Sonrasi gün aşırı olck şekilde olmasn denemeye karar verdk. Ateş olcme ovulasyn tam başarılı olan görmedim bunu deneycgm. Olmazsa belki önümüzdeki ay ovulasyn testi Yapablrm. Senin taktk nedir

Gecen ay bende görmüştüm gogsumden sıkınca sut fışkırıyordu o ay kimyasal oldu daha oncede kizimda gordugumde hamileymisim ins sende oylesiindir canm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…