Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim çok hızlı arttı ya ilk olctuklerinde kaçtı htrlamiyotum da bana iki kutu yazmıştı doktor birini gun aşırı biri hafta da birdi ilk kutu bitti olcturdum 2000> üzerinde çıktı
işte o yüzden o kadar hızlı yükselmiştir olması gereken 900lü bişeyler bana günde 1 tane dedi gittim doktora yok ne günde 1 tanesi haftada yapacaksın dedi bende öyle yapıyorum

Ben bebeğe illaki faydası vardır diye peşine düştüm birde nerdeyse adımı unutacak hale gelmişti
Yani değerlerde önemli sanırım bnm normalde insülin direncim vardı çok şükür gecen ay tahlil vermistim düşmüş artık doktor diğer tahlillere de baktı evet hamile değilsen değerlerin tam hamile kalınacak değerler dedi Çok sevindim ins hayrlisiysa kalırım

E EslemKenan eslem gördüm yaptğn ovu teestini. Ben de şöyle duymuştum hamileyken yapılan ovu testi çift çizgi çıkıyomuş yani seninki gibi. Yoksa adete yakın yapılan ovu testi silik çıkıyomuş. Yani hamile olablrsn canım hayırlısı

Masallah ne guzel sohbet ediyorsunuz :) ben yetişemiyorum valla size. Şuan yemek yapmakla meşgulüm tamda böyle

Ah gözünaydin :) gerçekten çok sevindim. Lütfen benim için ve arkadaşlar içinde dua eder misin?
Canım ben Kanada'da yaşıyorum o yüzdendir saat farkı
Canımm Etmez olurmuyum herzaman dua ediyorum rabbım buradaki arkadaşlara ve tüm isteyenlerlere bekletmeden sağlıkla miniklerine kavuşmayı nasip etsin

İnşallah canım günaydın bu arada

Hayirli olsun canim saglikla al kucağına b ins

selam kizlarr bende ekim annesi olmayi istiyorum ama biz daha yeni basliyoruz 2 kizim var 3.yu istiyoruz bata cook var daha 30 ekim

gozun aydin allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…